Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl praėjusiais metais Kėdainių rajone apiplėšto vyro. 

2016 m. rugsėjo 29 d. apie 22.00 val. Kėdainių r., Antanavos sen., nepažįstamas asmuo beldėsi į 58 metų vyro namus dėl neva reikalingos pagalbos sugedus automobiliui.

Vyrui pravėrus duris, iškart į akis jam buvo pripurkšta ašarinių dujų. Namo šeimininkui lipnia juosta buvo surištos rankos bei kojos, lazda suduoti smūgiai į įvairias kūno vietas. Asmenys iš namų pavogė mobiliojo ryšio telefoną ir jo įkroviklį, nešiojamą kompiuterį, kompiuterio monitorių, keletą perforatorių, elektros prailgintuvą, motorinį pjūklą bei 10 eurų. Šio plėšimo metu buvo padaryta 423 eurų žala. Pagrįstai manoma, kad šiai nusikalstamai veikai buvo ruoštasi – turėta ne tik lipni juosta, lazda, bet ir darbui skirtos pirštinės, kurių pagalba norėta paslėpti pirštų antspaudus.

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, atlikdami eilę procesinių veiksmų, analizuodami tyrimo metu gautą informaciją, nustatė bei sulaikė keturis įtariamuosius. Širvintų miesto gyventojui, gimusiam 1999 m., bei dviems Jonavos miesto gyventojams, gimusiems 1998 m., paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Vienam įtariamajam, Širvintų gyventojui, gimusiam 1998 m., kuris anksčiau 2 kartus teistas, paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 20 dienų.

Už šią nusikalstamą veiką įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokuroras Vidas Kilinskas.

Kauno apskr. VPK inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.