Futbolo klubas „Kėdainiai“ užbaigė 2016-ųjų metų sezoną. Jis klubo futbolininkams buvo geras – šiemet FK „Kėdainiai“ Kauno apskrities futbolo lygoje iškovojo bronzos medalius. Tiesa, nuo pirmosios, auksinės, vietos juos skyrė vos vienas taškas. 

Futbolo klubas „Kėdainiai“ šiais metais KAFF pirmenybėse iškovojo bronzos medalius.

Futbolo klubas „Kėdainiai“ šiais metais KAFF pirmenybėse iškovojo bronzos medalius.

Pasak klubo pirmininko Vygando Jodenio, klubas prieš sezoną išsikeltus tikslus – laimėti prizinę vietą – pasiekė, ir nors šiais metais nepavyko laimėti aukso, bus ko siekti kitąmet.

Rezultatyviausias – A. Gėgžna
Į klubo sezono uždarymo šventę atvykęs Kauno apskrities futbolo federacijos viceprezidentas Romas Pikčilingis sveikino komandą su iškovota trečiąja vieta bei klubo futbolininkams užkabino bronzinius medalius. Apdovanoti buvo ir geriausi FK „Kėdainiai“ žaidėjai: rezultatyviausiu šių metų pirmenybių žaidėju pripažintas Aivaras Gėgžna, pelnęs daugiausiai įvarčių, net 18. Geriausiu lygos saugu pripažintas Martynas Juknevičius. Apdovanotas ir vyriausias žaidėjas – tai 52 metų Vitalijus Jurevičius. Geriausieji apdovanoti atminimo taurėmis.

Pasinaudoti proga nepavyko
„Kėdainių“ komandą nuo pirmosios vietos skyrė vos vienas taškas. Pirmosios vietos laimėtojas FK „Lygis“galutinėje lentelėje surinko 21 tašką, o „Kėdainiai“ bei antra likusi komanda „Galinta“ – po 20 taškų.
„Kai važiavome į paskutines rungtynes su FK „Galinta“, labai norėjome laimėti. Mes jau buvome užsitikrinę trečiąją vietą, tačiau labai norėjome laimėti auksą. Tąkart žaidėjai atidavė visas jėgas, buvome susikoncentravę pergalei. Ir turėjome puikią galimybę išlošti, kai 90-ąją susitikimo minutę turėjome beveik šimtaprocentinę progą įmušti į varžovų vartus, tačiau ja, deja, nepavyko pasinaudoti. Vartininkas visai šalia vartų krito ir bėgantis mūsiškis gynėjas mušė į tuščius vartus, bet kamuolys pataikė griūvančiam žaidėjui į galvą. Ir įvarčio nebuvo“, – pasakojo V. Jodenis.
Iš viso per visas varžybas FK „Kėdainiai“ į varžovų vartus įmušė 50 įvarčių.

Komanda – vieninga kaip kumštis
Pasak klubo pirmininko, prieš sezoną FK „Kėdainiai“ buvo išsikėlę tikslą šiais metais tapti prizininkais, juolab kad praėjusiais metais klubas liko ketvirtas. „Džiugu, kad įgyvendinome planą tapti prizininkais. Baigėme šių metų sezoną, po truputį dėliojamės kitų metų planus. Kitais metais norime pasikviesti Miunchen’o Bayerno klubą. Tiesa, veteranų komandą“, – sakė V. Jodenis. Jis pridūrė, kad FK „Kėdainiai“ futbolininkai yra draugiška ir vieninga komanda, palaikanti komandinę dvasią.
Šiose pirmenybėse žaidė ir dar viena kėdainiečių komanda: futbolo klubas „Nevėžis B“. Ji pirmenybėse iš 6 žaidusių komandų užėmė penktąją vietą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.