Daugelis kėdainiečių puikiai žino, kaip rasti veiklaus kėdainiečio Ruslano Linevo namus, į kuriuos dažniausiai kelio ieško dviračių šeimininkai.

Nuo šio pavasario verslininkas R. Linevas teikia ne tik dviračių, bet ir automobilių remonto paslaugas.

Nuo šiol tuose namuose skubi pagalba suteikiama ne tik dviračiams, bet ir automobiliams.
„Sprendimą įrengti automobilių remonto dirbtuves turėtame garaže padiktavo pats gyvenimas. Mūsų šeima naudojasi ne vienu automobiliu. Kadangi važinėjame mašinomis ne vienerius metus, tai joms laikas nuo laiko vis reikia šiokio ar tokio remonto. Taip jau nutikdavo, kad pastebėjus kažkokį gedimą ir nuvažiavus pas specialistus jo šalinti, niekada nesulaukdavau pagalbos iš karto. Nuolat būdavo pasakoma, kad teks palaukti, yra eilutė. Po kelių tokių eilių supratau – automobilių paslaugos Kėdainiuose gana paklausios ir reikia remonto dirbtuves įrengti pačiam“, – naujo verslo pradžią komentavo R. Linevas.
Tad šį pavasarį Linevų namuose jau laukiami ne tik dviratininkai, bet ir automobilistai. Naujai atidarytose automobilių dirbtuvėse laukiami visi kraštiečiai, kurie pajuto, kad jų transporto priemonėms kažkas negerai. „Mes pirmiausia atliekame automobilio apžiūrą, nustatome, kokios bėdos, ir imamės jas šalinti. Jei matome, kad patys nesame pajėgūs sutvarkyti kai kurių problemų, nukreipiame pas kitus meistrus, kurie galėtų padėti. Mūsų paslaugos atliekamos greitai, kokybiškai ir nebrangiai. Startuodami norime suburti savo klientų ratą ir dirbame labai nebrangiai. Yra tokių darbų, kuriuos atliekame kone dvigubai pigiau negu kituose servisuose. Be to, mes turime naujovę – kol mašina tvarkoma, klientas gali paimti mūsų pasiūlytą dviratį ir nuvažiuoti pasivažinėti po miesto parką. Jei tai nedomina, mes siūlome pakaitinį automobilį arba klientą galime nuvežti ten, kur jis pageidauja.
Daugiausia specializuojamės važiuoklių remonte, tačiau galime ir sankabas sutvarkyti, ir dirželius bei tepalus pakeisti. Savo bei bičiulių mašinas vasaros sezonui jau paruošėme, tad dabar laukiame kitų klientų. Artėja vasara, prasidės kelionių metas. Kviečiu kėdainiečius būti atsakingus ir sutvarkyti savo transporto priemones. Toks pat kvietimas galioja ir dviratininkams. Oras jau šyla, tuoj dviratininkai pradės savo intensyvųjį važiavimo sezoną. Patirtis rodo, kad vos tik oras pagerėja, visi skuba traukti dviračius iš garažų bei sandėliukų ir veža juos tvarkyti. Mano patarimas – atvažiuokite dviračius suremontuoti jau dabar, nes paskui tą daro visi ir nori nenori tenka laukti eilėse“, – sakė R. Linevas.
R. Linevo įrengtose automobilių dirbtuvėse dirba patyręs meistras Nerijus Rauktys, kuris turi didelės automechaniko patirties. Jis dirbo autoservisuose Vokietijoje bei Ispanijoje, o dabar kuris laikas automobilius remontuoja Kėdainiuose.
Naująsias automobilių remonto dirbtuves rasite adresu J. Biliūno g. 28.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

  1. dainius

    Saunu niekur taip nera pakaitinis auto net rimtuose servizuose ,reikes atvaryti savo opeliuka galjus rasite kas yra niekas neranda visi sako viskas cia gerai (vaziuok)bet as jauciu kad kaskas netaip plaukioja masina po kelia ,iki

    Atsakyti
  2. Markas

    Tikrai dauguma šią vietą žino. Daugiau nelabai ir yra kas patikimo. Gerai ir tai, kad pvz dviračių aksesuarai ar dalys gali būti nusiperkami paties, o Ruslanas sumontuoja, nereikalauja, kad būtent jis parinktų reikiamas dalis

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.