Nuo šiol jau galima naudotis dvejomis lauko kepsninėmis, kurios pastatytos šalia Babėnų karjero.

Prie pat Babėnų karjero jau stovi dvi lauko kepsninės, kuriose bus galima kepti gardžius mėsos ar žuvies kepsnius, sūrius bei daržoves. Ši grilio zona įrengta bendrovės „Palink“, valdančios prekybos centrų tinklą „IKI“, iniciatyva. Miestui ši nauja grilio zona nieko nekainavo.

Be to, kituose miestuose pastatyta tik po vieną lauko kepsninę, tad kėdainiečiams pasisekė dvigubai – jiems buvo įrengtos net dvi lauko kepsninės.

Kėdainiečiai išsiskyrė aktyvumu

Įmonė „Palink“ paskelbė viešą konkursą, kurio metu visos Lietuvos gyventojai siūlė savo vietas, kuriose būtų galima įrengti kepsninių vietas. Vėliau už pasiūlytas vietas vyko intensyvus viešas balsavimas, kuriame dalyvavo įvairių šalies miestų gyventojai. Konkurse labai aktyvūs buvo ir kėdainiečiai, kurie pradžioje lauko kepsnines pasiūlė įrengti miesto parke.

Pradėjus sumuoti rezultatus paaiškėjo, kad kėdainiečiai bene labiausiai iš visos Lietuvos gyventojų pageidavo grilio zonos savame mieste. Balsavimo rezultatai parodė, kad pagal aktyvumą kraštiečiai buvo antri. Tad Kėdainiai tapo vienu iš dešimties šalies miestu, kuriame buvo įrengta lauko kepsninių zona, atvira visiems miestiečiams.

Vietą teko perkelti

Kepkite kepsnius lauke!

Nors pirminė kėdainiečių pasiūlyta lauko kepsninių vieta buvo miesto parke, tačiau, anot savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Viačeslavo Čerenkovo, dėl susiklosčiusių aplinkybių, lauko kepsninių vietą nuspręsta perkelti į kitą vietą.

„Pirmiausiai jas norėjome pastatyti vienoje iš parko salų. Manėme, kad ši zona pritrauks dar daugiau lankytojų. Tačiau šiemet bus pradėta parko rekonstrukcija, kuri tęsis pora metų. Kadangi ten numatyti intensyvūs darbai, teko ieškoti naujos vietos kepsninių zonai. Ji pasirinkta Babėnų šile, čia esančio karjero pakrantėje“, – sakė administracijos direktoriaus pavaduotojas.

Daugiau nei pusantro tūkstančio eurų

„Tikiuosi, kad šią vietą dar labiau pamėgs kėdainiečiai ir aktyviai leis savo laisvalaikį. Kartu labai tikiuosi ir kraštiečių sąmoningumo, tad noriu paraginti visus šią vietą saugoti ir padovanotomis kepsninėmis naudotis atsakingai“, – gyventojų supratingumo prašė V. Čerenkovas.

Šiai dovanai bendrovė „Palink“ skyrė 1600 eurų. Kepsninės yra pagamintos iš ketaus, yra įbetonuotos į žemę, šalia kepsninių yra pastatyta ir šiukšliadėžė. Savivaldybė, pasirašiusi su įmone „Palink“ sutartį, įsipareigojo šią vietą prižiūrėti ir tvarkyti.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.