Šį sezoną „Nevėžio“ krepšininkai demonstruoja gana neblogus rezultatus. Čempionatui įsibėgėjant Kėdainių komanda Lietuvos krepšinio lygoje dešimties komadų rikiuotėje užima septintąją vietą, o Baltijos krepšinio lygos A grupėje tarp septynių ekipų įsitvirtino antrojoje pozicijoje. 

„Nevėžio“ klubo prezidentas R. Seliava ir direktorė I. Marijošienė džiaugiasi puikia komanda ir dėkoja visiems, kas padeda krašto krepšiniui.

„Nevėžio“ klubo prezidentas R. Seliava ir direktorė I. Marijošienė džiaugiasi puikia komanda ir dėkoja visiems, kas padeda krašto krepšiniui.

„Labai smagu, kad sezoną pradėjome gražiomis pergalėmis. Tuo ypač džiaugiasi Kėdainių krepšinio mėgėjai. Gera matyti, kad žiūrovai sugrįžta į areną. Jei pernai žiūrovų skaičiuodavome iki tūkstančio, tai šio sezono dažnose rungtynėse tūkstantis yra perkopiamas.
Labai džiaugiamės, kad mums pavyko pasikviesti puikų trenerį Paulių Juodį. Jo ir asistento Tomo Gaidamavičiaus dėka turime suburtą šaunią, ambicingą komandą, kuri kaskart siekia vis geresnio žaidimo. Mes siekėme pokyčių ir juos matome. Turime puikų darbštų kolektyvą, kurio tikslas – kuo daugiau pergalių ir gražaus žaidimo“, – krepšinio sezonui įsibėgėjant sakė krepšinio klubo „Nevėžis“ prezidentas Romanas Seliava. Klubo vadovas džiaugiasi, jog pamažu nusimetamas ne pats skaidriausias praeities šleifas ir į priekį žengiama drąsiais žingsniais. „Visi kartu, tiek klubo vadovai, tiek žaidėjai siekiame vieno – „Nevėžiui“ sugrąžinti gerą vardą. Daug bendraujame su treneriais, žaidėjais, ieškome bendrų sprendimų. Klubas dėkingas rajono savivaldybės Tarybos nariams už nuolatinę paramą. Didelį ačiū tariame ir kitiems rėmėjams. Ypač džiaugiamės, kad mūsų komandai nugaros neatsuka ūkininkai. Ūkininkų, remiančių krepšinį, gretos vis gausėja. Mūsų partneriais tapo Rimantas Žebarauskas, Arvydas Šmigelskis, Šarūnas Šiušė, Saulius Dambrauskas, Vidmantas Girdzijauskas, Vidmantas Kvedaras, Paulius Staliorius, Ričardas Reikertas, Dainius Venckus, Saulius Šilkaitis, Alvydas Chmieliauskas, Rolandas Kisielius. Dėkojame ir verslininkams, kurie padeda mūsų komandai“, – sakė R. Seliava.
„Nevėžio“ komanda jau tapo Kėdainių bendruomenės dalimi. Krepšininkai įsijungia į įvairius projektus. Pasak klubo direktorės Ingridos Marijošienės, šįmet vėl bus tęsiamas pernai startavęs projektas „Už blaivią Lietuvą“, kuris leido į kiekvienas namų rungtynes atvežti po 500 rajono mokinių. Taip pat sėkmės sulaukė per mokyklas nusiritęs projektas „Be pykčio“. Šiame sezone į jį nori įsijunti visos krašto mokyklos.
Be to, „Nevėžio“ krepšininkai dalyvauja ir LKL organizuojamuose projektuose. Ir šįmet kėdainiečiai bus kviečiami prisijungti prie tradicinio „Žaislų lietaus“ bei kitų pramogų.
„Didžiuojamės šaunia mūsų komanda, tad dabar lieka tik tinkamai palaikyti krepšininkus ir džiaugtis jų gerais rezultatais“, – sakė KK „Nevėžis“ prezidentas R. Seliava.
O artimaiusias rungtynes Kėdainių arenoje „Nevėžis“ žais jau lapkričio 5-ąją, šeštadienį, 17 valandą su Panevėžio „Lietkabeliu“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.