Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos pirmenybių startą pradėjo gražia pergale.

„Naujojo sezono, kuris mūsų klubui jau 55-asis, laukėme su nekantrumu. Komandoje yra permainų. Joje matome ir patyrusių žaidėjų, ir jaunimo. Tikimės, kas šiųmetis sezonas bus geresnis už pernykštį, kai iki prizinės vietos trūko tik vieno žingsnio, likome ketvirti“, – sakė klubo vadovas Saulius Skibiniauskas.

Pirmas šio sezono namų rungtynes „Nevėžis“ žais balandžio 7 dieną, penktadienį, 20 valandą su FK „Panevėžio“ ekipa. Šių rungtynių išvakarėse „Nevėžio“ futbolininkai susitiko su rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi ir klubo rėmėjais, kad pakalbėtų apie sezono iššūkius ir planus.

„Subūrėme gana neblogą komandą. Nekantriai laukiame rungtynių, kad pasitikrintume jėgas. Esame nusiteikę kaskart į aikštę bėgti dėl pergalių. Žinoma, kad lengva nebus, nes lygoje daug ambicingų ir vienodo pajėgumo komandų, tačiau turime svajonę pasipuošti medaliais ir jos sieksime“, – sakė naujasis „Nevėžio“ treneris Marius Skinderis.

Su naujuoju sportiniu sezonu futbolininkus pasveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius sportininkams linkėjo gero žaidimo ir išvengti traumų: „Kėdainių futbolas turi labai gražias tradicijas. „Nevėžio“ klubas skaičiuoja 55-ąjį sezoną, o futbolas į Kėdainius atkeliavo gerokai anksčiau – prieš 93 metus. Tad tai prisimindami kaskart siekite pergalių ir sezonui pasibaigus pasipuoškite medaliais.“

Rajono vadovas išreiškė viltį, kad šįmet kiek pagražės stadiono aplinka. „Stadiono rekonstrukcija mums kelia daug rūpesčių. Dėl prastai ankstesnės valdžios pasirinkto rangovo turime labai ištęstą projektą. Tačiau darbai juda ir, tikimės, kad jie pagaliau eis į pabaigą. Labai norime stadiono tvarkymą užbaigti“, – sakė S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.