Jau trečią kartą Kėdainių LIONS moterų klubas kviečia prisijungti prie tarptautinės LIONS tulpių dienos “Tulpė gali pažaboti smurtą”.

Iš anksto įsigyjant tulpes – renkamos aukos mokinių socialiniam ir emociniam ugdymui skirtų programų įgyvendinimui. Kėdainių rajone Lions Quest programas diegia ne viena švietimo įstaiga: Juozo Paukštelio progimnazija, Šviesioji, „Atžalyno“, Josvainių, Krakių M. Katkaus gimnazijos, lopšelis – darželis „Pasaka“.

2018 m. LIONS klubui pavyko parduoti 268 vnt. tulpių, surinkta 536 eurai, už kuriuos buvo nupirkti 62 vnt. pratybų sąsiuvinių Juozo Paukštelio progimnazijos penktokams.

Auka už vieną tulpę – 2 eurai. Nurodytu adresu tulpės bus pristatytos gegužės 3 d. iki darbo dienos pabaigos. Visų aukojusieji bus įrašyti pratybų sąsiuvinių viršeliuose.

LIONS klubo moterys tiki, kad nuoseklus socialinis ir emocinis ugdymas sustiprina bendruomenę: tampame geriau pažįstantys save ir gebantys sutarti su kitais, pripažįstame skirtumus, išmokstame būti socialiai atsakingi ir priimti atsakingus sprendimus.

Mamos dienos išvakarėse nupirkę tulpių, galite ne tik pradžiuginti savo vieną artimiausių žmonių, bet ir prisidėti prie labdaringos iniciatyvos.

Visi norintys prisijungti prie šios iniciatyvos, kviečiame kreiptis į bet kurią klubo narę arba tel. 8 611 37530, arba internete užpildę tulpių užsakymo formą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.