Vagystes tiria policija.

Vagystes tiria policija.

Pastaruoju metu itin suintensyvėjo vagystės iš automobilių. Vagių nestabdo nė tai, kad transporto priemonės stovi namų kiemuose, o kai kurios jų – signalizuotos. Vagių grobiu tampa salone palikti daiktai, negana to, dažnas automobilis ir specialiai suniokojamas.

Lapkričio 30 d., pirmadienį, Kėdainių r. vyriausiame policijos komisariate gautas kėdainietės pareiškimas, kad apie 7.45 val. ji pastebėjo, jog iš jos automobilio „Mercedes Benz“, kuris stovėjo Kėdainiuose, šalia Liepų al. 17 namo, kažkas pavogė vaizdo registratorių, automobilio multimediją (CD grotuvą, GPS sistemą, televizorių, USB), sugadino priekines dešinės pusės dureles ir sudaužė tų pačių durelių veidrodį. Žala – 750 Eur. Automobilis signalizuotas, turtas nedraustas.

Tą pačią dieną dėl vagystės iš automobilio į policiją kreipėsi ir 51 metų kėdainietis. Kėdainiuose, Respublikos g. 6 namo kieme iš stovėjusio automobilio „VW Vento“ buvo pavogtos pirštinės, CD grotuvas „Pioneer“, o iš bagažinės – automobilio kosmetikos, elektrinis maišytuvas, raktai, du keltuvai, aušinimo skystis, langų plovimo skystis, stabdžių skystis, akumuliatorinį dulkių siurblys „Vagner“. Žala – 509 Eur. Turtas nedraustas, automobilis nesignalizuotas.

Pirmadienį į policiją kreipėsi ir 31 metų kėdainietis. Jis apie 10.00 val. pastebėjo, jog Kėdainiuose, Basanavičiaus g. 82 namo kieme iš stovėjusio automobilio „Audi A 4“ yra pavogtas CD grotuvas „LG“, saulės akiniai su dėklu. Žala – 340 Eur. Turtas nedraustas, automobilis nesignalizuotas.

Vagystes tiria policija.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.