Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre jau kuris laikas veikia Nėščiųjų priežiūros kabinetas. Jis dirba kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 16 valandos su pusvalandžio pietų pertrauka (nuo 11.30 iki 12 val.). Kabinete dirba penkios patyrusios akušerės.

Patyrusios akušerės A. Vinciūnienė (dešinėje) ir N. Vildžiūnienė kviečia moteris užsukti pas medikus, kad jie padėtų pasirūpinti sveikata.

„Į mūsų kabinetą gali ateiti visos moterys, kurios nesusirgo mėnesinėmis ir planuoja gimdyti vaikutį. Moterims tereikia nueiti prie antru numeriu pažymėto registratūros langelio, paprašyti, kad būtų iškelta medicininė kortelė ir nunešta į Nėščiųjų priežiūros kabinetą. Į jį atėjusios moterys bus išklausytos, joms bus išduoti siuntimai pasidaryti reikiamus tyrimus ir paskirtas laikas kitam apsilankymui“, – sakė Nėščiųjų priežiūros kabinete dirbanti akušerė Natalija Vildžiūnienė.
Jos kolegė Audronė Vinciūnienė pridūrė, kad tokia praktika yra labai populiari daugelio šalių gydymo įstaigose.
„Paprastai, jei moteris yra sveika, tai jai užtenka trijų gydytojo apžiūrų. Visą kitą stebėseną kuo puikiausiai atlieka akušerės. Jau turime keletą moterų, kurios pas mus lankosi ir neturi jokių nusiskundimų“, – teigė A. Vinciūnienė.
Akušerės į naująjį kabinetą kviečia užsukti ir tas moteris, kurioms kyla vienokių ar kitokių klausimų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.