Nuo šios savaitės miesto autobusų stotelėse kėdainiečiams vėl primenama – šiose vietose nerūkoma.

Visose miesto autobusų stotelių paviljonuose atnaujinti stendai, informuojantys apie draudimą rūkyti.

Savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus bei Visuomenės sveikatos biuro iniciatyva autobusų stotelių paviljonuose atnaujinti stendai, informuojantys apie draudimą rūkyti šiose vietose.
„Reta stotelė pastaruoju metu turėjo tinkamą paženklinimą – stendai buvo nusidėvėję, suniokoti. Skyrę lėšų iš tikslinės valstybės dotacijos prevencijai, informaciją atnaujinome“, – sakė biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė.
Paviljonus prižiūrinti miesto seniūnija pasirūpino stendų įrengimu.
Naujieji informaciniai stendai gerokai skiriasi nuo senųjų – jie šviesesni, spalvingi, keliantys teigiamas emocijas, parodantys alternatyvą žalingam įpročiui.
„Autobusų laukia šeimos su mažais vaikais, vyresni žmonės, tad jie turi būti apsaugoti nuo sveikatai kenkiančių tabako dūmų“, – sakė D. Avižiuvienė.
Stendai taip pat primena apie kitas vietas, kurias rajono savivaldybės taryba yra paskelbusi nerūkymo zonomis. Tai Ramybės skveras, vaikų žaidimo aikštelės. Tokio sprendimo tikslas – apsaugoti vaikų ir suaugusiųjų teises į sveiką aplinką be tabako dūmų.
Tad tiems, kurie šiose viešose vietose užsitraukia dūmą, galima drąsiai priminti apie galiojantį draudimą bei už jo nepaisymą gresiančią administracinę atsakomybę – įspėjimą arba baudą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.