Pernai įrengusi aštuonias vaikų žaidimų aikšteles, Kėdainių miesto seniūnija šiais metais imsis tvarkyti sovietmečio žaidimų įrenginių liekanas prie daugiabučių namų.

Žaidimų aikštelėse miesto seniūnija žada įrengti suolų ir šiukšliadėžių.

Praėjusiais metais iki pat žiemos įvairiose miesto vietose viena po kitos dygo naujos ir spalvingos vaikų žaidimų aikštelės, kurias nekantraujantys mažieji užplūdo nelaukdami šiltesnių orų. Po lietaus aikštelių aplinka virsta purvynu, kadangi dangos jose nėra. Pasak Kėdainių miesto seniūno Valentino Tamulio, apie dangos įrengimą galvojama ir bus ieškoma galimybių ją įsigyti, pirmiausia – dėl žaidžiančių vaikų saugumo. Šią vasarą seniūnija naujose žaidimų aikštelėse taip pat pastatys šiukšliadėžių ir suoliukų.
„Šiemet yra planų įrengti daugiau žaidimų aikštelių, bet pagrindinis dėmesys bus skiriamas senų aikštelių vietų sutvarkymui, – sakė seniūnas. – Šiandien kelia problemų nuo tarybinių laikų likę gelžbetoniai, buvusios didžiulės gelžbetonio smėlio dėžės, betoninės suoliukų atramos su surūdijusiais varžtais, įvairūs kampuočiai, nebeveikiančios metalinės sūpynės ir suktukai, kurie yra atgyvenę ir nebenaudojami. Visa tai šiais metais planuojama panaikinti – tiek dėl estetinio vaizdo prie daugiabučių namų, tiek dėl vaikų ir suaugusių saugumo.“
Pasak V. Tamulio, darbai pareikalaus nemažai laiko. „Pavasaris šiemet, sakyčiau, labai smarkiai vėluoja, dar šlapoka įvažiuoti į daugiabučių kiemus ir demontuoti tuos senus įrenginius. Nenorime išvažinėti pievelių. Bet tai būtinas šiemet atlikti darbas“, – žada miesto seniūnas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.