Kėdainių rajono paraplegikų asociacija projektu „Mokysimės, dirbsime, stiprėsime“ subūrė visą krašto neįgaliųjų bendruomenę.

Neįgaliųjų projektas vainikuotas švente „Pabūkime visi kartu“.

Neįgaliųjų projektas vainikuotas švente „Pabūkime visi kartu“.

„Esame dėkingi rajono vadovų komandai, kad ji niekada nenusigręžia nuo neįgaliųjų. Mes kartu su kitomis rajono neįgaliųjų organizacijomis parengėme ir sėkmingai įgyvendinome projektą, kurio metu parodėme, kad negalia nėra nuosprendis ir neverta užsidaryti tarp keturių sienų bei savęs gailėtis. Projektą vainikavome gražia švente „Pabūkime visi kartu“. Šio renginio metu rodėme rankdarbius, sukurtus įvairių užsiėmimų metu, dainavome dainas, šokome, bendravome ir vaišinomės šaulių išvirta koše. Niekas nepaneigs, jog visiems žmonėms reikia bendravimo, šiltų, supratingų žodžių. Kas kitas jei ne mes patys suprantame vieni kitų bėdas ir galime vienas kitą padrąsinti“, – sakė projekto iniciatorė Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos vadovė Alma Margevičienė.

Renginio koncertas nepaliko abejingų – gera nuotaika ir šiluma sklido tiek iš scenos, tiek iš žiūrovų salės.

Renginio koncertas nepaliko abejingų – gera nuotaika ir šiluma sklido tiek iš scenos, tiek iš žiūrovų salės.

Į projektą buvo įsitraukę ne tik paraplegikai, bet ir krašto kurčiųjų bei neprigirdinčiųjų, aklųjų ir silpnaregių, neįgaliųjų draugijų bei sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Kėdainių viltis“ nariai.
Projektas vyko keletą mėnesių ir sujungė daugybę veiklų. Neįgaliesiems įsiminė atviri pokalbiai su psichologe bei rankdarbių užsiėmimai, kai buvo mezgama, mokomasi dekupažo paslapčių, kai kas net eiles kūrė.
Įsimintiną projektą, kurį finansavo rajono savivaldybė, neįgalieji užbaigė draugystės renginiu. Jame ir patys demonstravo meninius gebėjimus, ir gėrėjosi bičiulių pasirodymais. „Tik nuo mūsų pačių priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Kuo dažniau apie save kalbėsime, kuo patys drąsiau žengsime į visuomenę, tuo labiau išgirsti būsime. Šis projektas tikrai ne paskutinis, kai susivieniję ieškome galimybių praturtinti laiką“, – sakė A. Margevičienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.