Šią savaitę prekyvietėje „Giraitės turgus“ duris atvėrė nauja moteriškų drabužių parduotuvė „Misė“. Ją atidarė du jauni kėdainiečiai Deira Miglinskaitė ir Mantas Misevičius, pastaruosius kelerius metus gyvenantys ir dirbantys Londone. 

Deira Miglinskaitė kėdainietėms siūlo stilingų kokybiškų drabužių už gerą kainą.

Spontaniškai įgyvendinta idėja
Viena iš parduotuvės įkūrėjų D. Miglinskaitė sakė, kad jos svajonė buvo atidaryti grožio saloną, kadangi ji yra įgijusi kirpėjos spe­cialybę ir dirba viename gerai vertinamų grožio salonų Londono centre.
„Tačiau likimas mėgsta įtraukti į savotiškas avantiūras. Kol kas grožio salono atidarymą tenka atidėti vėlesniam laikui. O mintis atidaryti drabužių parduotuvę gimė labai spontaniškai sužinojus, kad anksčiau šioje vietoje buvusi parduotuvė uždaroma ir lieka laisva vieta. Be to, mano mama dirbo uždarytoje parduotuvėje, tad puikiai pažįsta kėdainietes, žino, kuo jos nori puoštis. Ilgai negalvoję su draugu nutarėme dalį savo uždirbtų pinigų investuoti į gimtąjį miestą. Tik mūsų, jaunų žmonių, dėka Kėdainiai atgims. Mes pradedame savą verslą ir dar suteikiame galimybę mano mamai nelikti bedarbe“, – sakė D. Miglinskaitė.

Deira Miglinskaitė dėkinga draugui Mantui Misevičiui ir mamai Vilmai Eidrigevičienei už palaikymą atidarant parduotuvę.

Prekiauja angliškais ir itališkais drabužiais
Naujojoje parduotuvėje „Misė“ prekiaujama įvairiais moteriškais drabužiais: sijonais, kelnėmis, švarkeliais, suknelėmis, tunikomis, palaidinėmis.
„Mes drabužius atsivežame iš Anglijos ir Italijos. Daugiausia iš Italijos, kadangi ši šalis yra tituluojama mados sostine. Taip pat mūsų parduotuvėje bus ir garsių firmų išparduodamų bei lietuviškų gamintojų drabužių. Mes kėdainietėms siūlome gana solidžių drabužių, tačiau turime ir tokių, kurie išsiskiria jaunatviškomis detalėmis. Parduotuvėje laukiamos norinčios ir pasipuošti, ir išsiskirti iš minios moterys. „Misėje“ galima rasti įvairių dydžių drabužių. Lieknomis figūromis galinčios pasigirti moterys gali drabužių įsigyti kiekvienoje garsesnio prekės ženklo parduotuvėje. O ką daryti toms, kurios yra pilnesnės? Drąsiai siūlome ateiti pas mus. Mes turime ką pasiūlyti visoms moterims“, – sakė D. Miglinskaitė.

Parduotuvėje „Misė“ prekių asortimentas bus pildomas kas porą savaičių.

Naujienos – kas porą savaičių
Grožiui ir naujausioms madų tendencijoms neabejinga mergina sakė, kad kol kas parduotuvė žengia tik pirmuosius žingsnius. Jie parodys, ko moterys nori, ko joms reikia, tad parduotuvės įkūrėjai pasiruošę įsiklausyti į visus pageidavimus ir pasiūlymus.
„Misės“ asortimentą planuojame atnaujinti bent kartą per porą savaičių. Jau pradedame bendrauti su moteriškus drabužius siuvančiais italais, deramės dėl modelių, kainų, užsakymų, prekių atvežimo. Kadangi italai žengia koja kojon su naujausiomis madomis, tai jų sukurti drabužiai labai operatyviai pateks į mūsų užsakymų krepšelius. Mes tikrai pažadame labai gerą kainos ir kokybės santykį. Kadangi puikiai žinome, kokios galimos lietuvių pajamos ir kiek žmonės paprastai skiria pinigų drabužiams, tad siūlysime drabužius įsigyti geriausiomis kainomis“, – sakė D. Miglinskaitė.


Parduotuvėje „Misė“ sau tinkamą rūbą ras net išrankiausia moteris.


Svarbiausia – patogumas
Paklausta, ko parduotuvėse reikėtų ieškoti šią vasarą norinčioms madingai apsirengti moterims, „Misės“ šeimininkė labai dalykiškai patarė: „Šią vasarą bus madingos švelnios pastelinės spalvos. Madingi išlieka praktiški ir patogūs lininiai drabužiai. Labai rekomenduojama puoštis tunikomis. Daugelis mados žinovų atkreipia dėmesį į aprangos patogumą – svarbiausia, kad drabužiai nevaržytų.“

Parduotuvė „Misė“ dirba pirmadienį–penktadienį nuo 9 iki 18 valandos, šeštadieniais – nuo 9 iki 14 valandos, sekmadieniais – uždaryta.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.