Įmonių grupės LYTAGRA vadovai neslepia džiaugsmo pagaliau išpildę seniai puoselėtą svajonę – Kėdainiuose atidaryti erdvų prekybos centrą. 

„Planuojame būti patrauklūs kėdainiečiams ne tik savo siūlomomis prekėmis, bet ir įvairiais visuomeniniais projektais, gerais darbais“, – sakė E. Aksomaitis.

Ši svajonė išpildyta praėjusią savaitę, kai po pusmečio statybų Kėdainių pašonėje pagaliau buvo perkirpta 25-ojo prekybos centro įkurtuvių juostelė.
„Už supratimą ir palaikymą esame dėkingi dabartiniams rajono vadovams, kurie nesudarė jokių kliūčių mums investuojant ir kuriant darbo vietas. Mūsų noras – būti kuo patikimesniais partneriais tiek miestiečiams, tiek kaimų gyventojams“, – centro atidarymo dieną sakė bendrovės LYTAGRA generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis.
Naujojo LYTAGROS prekybos centro įgyvendinto projekto vertė – beveik 4 milijonai 200 tūkstančių eurų. Tarp šių lėšų ir investicijos į Kėdainių miesto infrastruktūrą bei aplinkos sutvarkymą – investuota 83 000 eurų.
„Centro startui sukurta aštuoniolika darbo vietų. Pagal poreikį planuojame tą skaičių didinti, tačiau tai padiktuos laikas“, – sakė E. Aksomaitis.

Bemaž 5000 kvadratinių metrų plote įsikūrusio naujojo prekybos centro direktorius Arvydas Vancevičius kviečia kėdainiečius atvykti į LYTAGROS centrą ir pasinaudoti atidarymo proga taikomomis patraukliomis akcijomis: „Mūsų centre kainos geros kasdien, tačiau atidarymo proga jos – itin patrauklios.“

Laukiami visi kraštiečiai
Pirmosios darbo dienos parodė, kad Kėdainiuose LYTAGRA buvo laukiama – pirkėjai į naująjį centrą traukė nenutrūkstamu srautu ir tuščiomis iš jo tikrai neišėjo.
„Mūsų centre reikalingų ūkiui ir namams prekių ras ne tik žemdirbiai, bet ir miestiečiai. Kėdainių krašto ūkininkai, sodininkai bei kiti žmonės jau seniai yra svarbūs mūsų partneriai.
Naujajame prekybos centre bus galima rasti beveik visą mūsų įmonės siūlomą asortimentą – nuo moderniausių derliaus nuėmimo kombainų iki mažiausių varžtelių ir veržlių“, – sakė bendrovės LYTAGRA generalinis direktorius.
Prekybos centre LYTAGRA, užimančiame beveik 5 tūkst. kvadratinių metrų plotą, prekių asortimentas suformuotas atsižvelgiant ne tik į ūkininkus, bitininkus ar sodininkus, bet ir į su žemės ūkiu nieko bendro neturinčius kėdainiečius. Čia gausu ir įvairių buities prekių, kviečiama apsirūpinti statybinėmis ir patalpų apdailos medžiagomis, santechnikos reikmenimis, įvairios paskirties metalo gaminiais, darbo saugos priemonėmis bei įrankiais, įvairiausiomis detalėmis automobiliams, kitiems įrenginiams.

Naujajame prekybos centre netrūksta pirkėjų.

Siūlo patikimas prekes
Įmonių grupės LYTAGRA ištakos siekia daugiau kaip pusšimtį metų. „Skaičiai kalba patys apie mūsų grupės darbus ir pasiekimus. Laisvos rinkos sąlygomis, nuo pat jos atsiradimo šalyje pradžios, sėkmingai gyvuojame ir nuolat augame bei stiprėjame. Labai džiaugiamės, kad Lietuvos žmonės kasmet vis dažniau renkasi mus – vadinasi, dirbame gerai, sąžiningai, esame patikimi, siūlome aktualų kokybiškų prekių asortimentą ir, svarbiausia, priimtiną konkurencinį faktorių – gerą kainą“, – sakė E. Aksomaitis.
„Nesame tik prekybininkai. Tai, ką siūlome žemdirbiams, pirmiausia patys išbandome. Mes jau beveik 25 metus sėkmingai ūkininkaujame Kauno rajone Bernatonyse esančioje žemės ūkio bendrovėje LYTAGRA, kurioje dirbame 3 400 ha žemės. Šis ūkis mišrus: plėtojant augalininkystę, užtikrinama pašarų bazė beveik 3 500 galvijų, iš kurių – 1 050 melžiamos karvės. Bendrovėje auginami kviečiai, miežiai, avižos, rapsai, žirniai, kukurūzai grūdams ir silosui. Žemė dirbama mūsų pačių parduodama technika, tad tai, ką siūlome šalies žemdirbiams, yra išbandyta mūsų ūkiuose.

Tik ką duris atvėrusiame prekybos centre LYTAGRA galima rasti beveik visą šios įmonės siūlomą asortimentą – nuo moderniausių derliaus nuėmimo kombainų iki mažiausių varžtelių ir veržlių.

Šių metų sausio mėn. prie LYTAGRA įmonių grupės prisijungė ir Kėdainių raj. esanti Okainių žemės ūkio bendrovė, kurioje dirbame apie 3 000 ha žemės ir auginame per tūkstantį melžiamų karvių. Į šią bendrovę esame numatę daug investicijų. Ja planuojame paversti moderne, šiuolaikinėmis technologijomis aprūpinta žemės ūkio bendrove“, – sakė E. Aksomaitis.

Patrneriai – garsūs pasaulio ženklai
Prekybos centrai LYTAGRA savo pobūdžiu išsiskiria iš kitų. Juose galima rasti praktiškai viską – nuo stambiausios žemės ūkio technikos iki smulkiausių daiktų žemės ūkiui ar buičiai.
„Nors bendrovės LYTAGRA pagrindinis klientas yra žemės ūkyje dirbantys ūkininkai ir bendrovės, tačiau palaipsniui plečiant veiklos apimtis didėjo ir prekių asortimentas, ir klientų ratas.
Taip pat bendrovė LYTAGRA yra viena didžiausių žemės ūkio technikos ir paslaugų tiekėjų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Bendrovė LYTAGRA žemės ūkiui siūlo gausybę modernios ir našios technikos, smulkių atsarginių dalių ir augalininkystės bei gyvulininkystės reikmenų. LYTAGRA atstovauja pasaulyje gerai žinomiems gamintojams: traktorių ir kombainų gamintojui NEW HOLLAND, žolinių pašarų ruošimo lyderiui KRONE, Vokietijos žemės dirbimo, sėjos, pasėlių priežiūros ir apsaugos mašinų gamintojams AMAZONE ir HORSCH, robotizuotų gyvulininkystės mašinų gamintojui LELY, puspriekabių ir priekabų gamintojui FLIEGL, grūdų džiovyklų gamintojui ARAJ, švediškų plūgų gamintojui OVERUM ir kitiems pasaulyje gerai žinomiems gamintojams.

Tvirtas žingsnis į kėdainiečių bendruomenę
Atidarydami LYTAGROS prekybos centrą jo vadovai įrodė, kad nori būti draugiški Kėdainių krašto bendruomenei. „Nors ir esame rimti verslininkai, tačiau gyvename ne tik pelno siekio vedini. Norime būti visateisiai Kėdainių bendruomenės nariai. Tad planuojame ne tik būti patrauklūs kėdainiečiams savo siūlomomis prekėmis, bet ir įvairiais visuomeniniais projektais, gerais darbais“, – sakė E.  Aksomaitis.


Lytagros įmonių grupė

Akcinė bendrovė „LYTAGRA“ įkurta 1945 metais. Privatizuota 1992 metais. Centrinė būstinė yra Kaune, Ateities pl. 50, prie pat greitkelio Klaipėda – Vilnius, 95 – ajame kilometre nuo Vilniaus. 5 km nuo bendrovės būstinės yra Kauno oro uostas. Į bendrovės teritoriją, užimančią 16 ha žemės sklypą, nutiesta geležinkelio atšaka.
AB „LYTAGRA“ per visą savo gyvavimo istoriją vykdo prekybą, orientuotą į Lietuvos žemės ūkį. Šiuo metu AB „LYTAGRA“ yra viena iš didžiausių bendrovių respublikoje, turi 25 filialus ir 6 antrines įmones, išsidėsčiusias Lietuvos teritorijoje. Prekiaujama: juodaisiais metalais, vamzdžiais, statybinėmis medžiagomis, tvirtinimo detalėmis, spalvotaisiais metalais, žemės ūkio technika, traktoriais, žemės ūkio technikos, traktorių, sunkvežimių ir automobilių atsarginėmis dalimis, elektros prekėmis, įrankiais, akumuliatoriais, kompresoriais, padangomis, diržais, gumos dirbiniais, guoliais bei ūkinėmis prekėmis.
AB „LYTAGRA“ valdo kelis žemės ūkius, kuriuose ūkininkauja remdamasi naujomis žemdirbystės technologijomis, išbandoma parduodama žemės ūkio technika. Išvystytas prekybos tinklas, sudaro sąlygas bendrovėms aktyviai vystyti prekybą, savintis naujas produkcijos rūšis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.