Kovo 8-oji šventiškai ir šiltai buvo paminėta ir Šėtos gatvėje esančiame Kėdainių bendruomenės centro paslaugų socialinės rizikos asmenims padalinyje, liaudiškai vadinamuosiuose Nakvynės namuose.

Gardžiomis vaišėmis nukrautas stalas, muzika ir dainos, daug atvykusių svečių bei, žinoma, dėmesys moterims. Tokia buvo Kovo 8-oji šiuose namuose.

„Nakvynės namų gyventojai sugalvojo netradiciškai paminėti Moters dieną. Pasikvietėme neįgaliųjų draugijos literatų būrelį, kuris deklamavo eilėraščius, grojo nuotaikingas melodijas. Taip pat yra svečių iš Beinaičių bendruomenės centro. Labai džiaugiamės, kad atvyko jų šeimininkių klubo būrelis, kuris namų gyventojus vaišino pagamintais kibinais, vafliais. Na, o mes savo ruožtu esame pasižadėję, kad pavasarį vyksime pas juos į svečius, galėsime padėti įvairiais darbais“, – sakė Regina Chmieliauskienė, nakvynės namų socialinė darbuotoja.

Nakvynės namų gyventojai jaukiai ir šiltai paminėjo Kovo 8.

Pašnekovė teigė maloniai nustebusi, kai sužinojo, kad patys Nakvynės namų gyventojai vyrai nusprendė pirkti gėlių, kurios buvo padovanotos kiekvienai namų gyventojai bei atvykusioms viešnioms. „Visa šventė ruošta gyventojų lėšomis, na, o jų biudžetas yra gana robotas. Tad pasigaminome kuklias, tačiau spalvingas, sveikas pavasarines salotas. Tuo pačiu buvo paminėta ir Kovo 11-oji“, – pasakojo R. Chmieliauskienė.

Šiuo metu Nakvynės namuose gyvena septynios moterys ir 23 vyrai. Jau nuo pat ryto, vyrai skyrė dėmesį čia gyvenančioms moteris, žinoma, nepamiršdami ir darbuotojų moterų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.