Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kėdainių sporto aikštyne ketvirtąjį kartą vyko „3×3 Krepšinio Naktis“. Nuo 2016 metų rengiamas turnyras jau tapo laukiamu įvykiu Lietuvos 3×3 krepšinio bendruomenėje – renginys kasmet pritraukia daugiau kaip 200 krepšininkų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Utenos, Alytaus, Kėdainių ir kitų šalies miestų.

Krepšininkai buvo apdovanoti medaliais, taurėmis, „Redbull”, „Coca cola”, „Sprite” gėrimais, „Activus” produkcija ir kitais įvairiais prizais.

Kėdainiuose vykusiose varžybose dalyvavo net šešiasdešimt komandų, kurios varžėsi skirtingose kategorijose: 2001 m. gimimo ir vyresnių „Elito“ grupėje, 2001 m. gimimo ir vyresnių „Mėgėjų“ grupėje, 2002 m. gimimo ir jaunesnių grupėje bei merginų grupėje. Renginio metu buvo organizuojami įvairūs konkursai bei žaidimai, kuriuose progą išbandyti savo jėgas turėjo visi norintys. Varžybose publiką savo dainomis užvedė kėdainietis reperis Mantas Buzunovas – Žodis.

„Krepšinio Nakties“ turnyro dalyvių rezultatai buvo vertinami FIBA 3×3 reitingo taškais. Sėkmė antrus metus nusišypsojo elito komandai – „100 metų“, kurie iškovojo kelialapius į du 3×3 turnyrus rugpjūčio 3–4 dienomis Estijoje. Merginų grupės nugalėtojoms buvo įteikti dovanų čekiai į Spa centrą, Anykščiuose, mėgėjų grupės laimėtojai gavo rėmėjų įsteigtus prizus ir 200 Eur, o jaunesnių kategorijoje – 150 Eur vertės čekius apsipirkti sporto prekių parduotuvėje.

Kiekvienam dalyviui buvo įteikti originalaus dizaino turnyro marškinėliai, o prizininkai galėjo džiaugtis gausiais rėmėjų įsteigtais prizais bei pasiekimus įamžinančiomis taurėmis ir medaliais.

„Kėdainių mugės“ inf.

Tito Valionio nuotr.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.