Lietuvos U-17 futbolo rinktinė Kaune susirinko į pirmąją šiais metais stovyklą. Tarp žaidėjų yra perspektyvus kėdainietis futbolininkas, 15-metis Vakaris Skibiniauskas, žaidžiantis saugo pozicijoje.

Naujai paskirtas rinktinės vyriausiasis treneris Audrius Statkevičius į stovyklą pakvietė 21 futbolininką. Tarp jų ir trys legionieriai – saugai Motiejus Burba („Sevenoaks“, Anglija), Titas Buzas („Belenenses“, Portugalija) bei puolėjas Timas Burkertas („Sportfreunde Siegen“, Vokietija). Daugiausiai atstovų (7) į rinktinę delegavo Panevėžio sporto gimnazija. V. Skibiniauskas taip pat yra šios mokyklos auklėtinis.

„Turime kelis svarbius tikslus šioje stovykloje. Norime įvertinti vaikinus, kurie su bendraamžiais kartu dar nežaidę, jų galimybes, taip pat sustiprinti tarpusavio komunikaciją ir susitarimus, jų išpildymą aikštėje. Dirbame ties žaidimo idėjomis, galų gale, norime pasiekti teigiamą rezultatą“, –  teigė A. Statkevičius.

Pasak trenerio, komandai šioje stovykloje negali padėti  Lenkijos „FCB Escola Varsovia“ akademijos auklėtinis Artemijus Tutyškinas, taip pat kiti gynėjai Motiejus Slivka ir Emilis Gasiūnas.
„Mums trūksta tik kelių žaidėjų, tačiau, apskritai, savo rinktinės pagrindą jau turime ir pati jos sudėtis gali tik nežymiai keistis. Visgi mes klausomės ir kitų trenerių pasiūlymų bei įžvalgų, kai kurių vaikinų žaidimas tikrai keičiasi ir tobulėja, tad mes suteiksime progas vieniems, ar kitiems įrodyti savo galimybes“, – dėstė A. Statkevičius.

Kovo mėnesį numatyta Lietuvos U-17 rinktinės išvyka į Minską, ten komanda sužais dvejas draugiškas rungtynes su Baltarusijos rinktine. Vėliau planuojamos draugiškos rungtynės su Vengrija bei „Development“ turnyras Estijoje. Rudenį vyks 2020 metų Europos čempionato atrankos varžybos. Lietuvos ekipa susitiks su Švedijos, Danijos ir Farerų salų rinktinėmis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.