Ne vienas kraštietis jau yra girdėjęs apie antrus metus veikiantį Kėdainių moterų „Lions“ klubą ir jos narių  nuveiktus darbus.

Kėdainių moterų „Lions“ klubas vienija dvidešimt veiklių moterų, kurios pasiruošusios ištiesti pagalbos ranką į bėdas patekusiems kraštiečiams.

Veiklios moterys susibūrė tam, kad savo gerais darbais tarnautų bendruomenei ir padėtų tiems, kam labiausiai reikia.
„Gerumas vienija pasaulį, jungdamas žemynus, statydamas tiltus tarp įvairių profesijų, religijų ir požiūrių žmonių. Gerumas vienija mus vienam visų mūsų tikslui – bendrauti ir tarnauti.
Visi Jūs, kurie šiandien čia susirinkote, ir visi, kurie kada nors aukojo arba kitais darbais, veiklomis ar įsipareigojimais prisidėjo prie „Lions“ darbų ir idėjų palaikymo, esate tikri mūsų klubiečiai. Neformaliai jūs visi priklausote tarptautinei „Lions“ organizacijai. O formaliai jai priklauso tik 20 Kėdainių rajono moterų, kurios į visas veiklas įtraukia vis daugiau ir daugiau Kėdainių bendruomenės narių. Mes nuolat rengiame įvairias paramos akcijas. Per nepilnus dvejus metus su jūsų pagalba mes jau ištiesėme ranką ir parodėme dėmesį ne vienai šeimai, ne vienam vaikų globos namų „Saulutė“ globotiniui, seneliui, silpnai matančiam ir neįgaliam. Padėjome lopšeliui-darželiui „Pasaka“, motinos ir vaiko laikino apgyvendinimo namų moterims, „Gyvenimo namų sutrikusio intelekto asmenims“, Kėdainių slaugos ligoninės bei Krakių senelių namų globotiniams. Didžiuojamės, kad rėmėme gabius jaunus ir talentingus žmones, besimokančius Muzikos ir Dailės mokyklose.

Renginio svečiai buvo pakviesti pasižiūrėti Josvainių kultūros centro spektaklį „Trys mylimos“.

Šį vakarą surinkta parama keliaus dešimtokei krakiškei Gabijai. Merginos šeima labai stengiasi, kad padėtų jai įveikti sunkią regėjimo negalią. Mes visi kartu prisidėsime, kad jos įgimtas sutrikimas kuo mažiau jai trukdytų. Merginai reikalingas specialus ir brangus silpnaregiams skirtas kompiuteris, kuris padės jai siekti išsilavinimo. Mūsų noras – kompensuoti šio kompiuterio įsigijimo išlaidas.
Už visą Jūsų indėlį, o svarbiausia už gerumą mes esame dėkingos Jums – dosniems, palaikantiems, neabejingiems, remiantiems ir mylintiems Kėdainių rajono bendruomenės žmonėms, ir visiems mūsų klubo bičiuliams“, – susirinkusiems į labdaros renginį sakė Kėdainių moterų klubo „Lions“ prezidentė Lina Adomaitienė.
Į renginį atvykę geradariai buvo pakviesti pasivaišinti vakaro partnerių – Juodkaimių benduomenės, „Aušros“ moterų klubo bei Profesinio rengimo centro – atstovų – paruoštos kvapnios arbatos, skanių kepinių ir tikro naminio sūrio.
Vėliau visi pakviesti pažiūrėti Josvainių kultūros centro režisierės Renatos Kalvaitės pastatytą spektaklį „Trys mylimos“ pagal Žemaitės komediją.
Negalutiniais duomenimis, vakaro metu moterų geriems darbams paaukota apie tris tūkstančius eurų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.