Į redakciją atėjusi garbaus amžiaus močiutė Vanda papasakojo savo susidūrimo su apsimetėle moterimi istoriją. Laimei, šis susidūrimas baigėsi gerai. Iš močiutės niekas nebuvo pavogta, o tik pasišalinus apgavikei, senolė iš karto kreipėsi į policijos pareigūnus.

„Trečiadienį, apie 11 valandą, į mano nuosavus namus atėjo apie keturiasdešimties metų apkūni moteris. Ji buvo lietuviško gymio. Aš dar jai pastojau duris, nenorėdama jos įsileisti. Tačiau moteris primygtinai aiškino esanti seniūnijos socialinė darbuotoja, jai reikia kažką išsiaiškinti. Jokio pažymėjimo, jokių dokumentų ji man nepateikė. Apsimetėlė aiškino, kad seniems žmonėms, kurie gyvena vieni, seniūnija nemokamai atveža malkų. Man tų malkų išties reikia… Ji pažadėjo, kad po savaitės man tų malkų atveš. Be to, moteris vis manęs klausė, ar gyvenu viena. Taip pat domėjosi, kiek gaunu pinigų, prašė parodyti kvitukus. Pas mane ji užtruko gal pusvalandį, po to išėjo. Tik jai pasišalinus pradėjau galvoti, kodėl ji domėjosi, ar aš gyvenu viena. Dar puoliau pro langus žiūrėti, kur ji nuėjo, bet toji moteris sėdo į automobilį ir išvažiavo“, – savo istoriją pasakojo Vanda.
Nieko nelaukusi ji surinko seniūnijos numerį, o atsiliepusi darbuotoja patvirtino močiutės žinias, kad seniūnijos darbuotojai po namus specialiai nevaikšto.
„Iš karto po to kreipiausi į policijos pareigūnus. Taip pat noriu įspėti ir kitus žmones, kad būtų budrūs, nesileistų į kalbas su įtartinais žmonėmis, visada prašytų pažymėjimų ar kitokių dokumentų. Ir pati žinau, kad su visokiais neaiškiais žmonėmis neverta prasidėti, tiesiog tą akimirką pasimečiau“, – sakė močiutė.
Kėdainių miesto seniūnijos socialinio darbo vyresnioji specialistė Rasa Krivickienė teigė, kad seniūnijos darbuotojai po gyventojų namus specialiai nevaikšto, išskyrus tuos atvejus, kai kreipiasi pats gyventojas ar jo artimasis. „O atėjęs darbuotojas visada prisistato ir parodo pažymėjimą“, – pabrėžė darbuotoja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.