Antradienį Kėdainių rajono miške rastas beveik mirtinai sušalęs šuo. Laimei, gyvūnas po truputį sveiksta, tačiau jo tolimesniam gydymui labai reikalinga Jūsų visų pagalba.

Gyvūno būklė po truputį stabilizuojasi, jau atsirado ir apetitas (video stop kadras).

Gyvūną atvežę du jauni vyrai aptiko jį gulintį miške. Iš pradžių dar pagalvoję, kad šunelis negyvas, nes visiškai nejudėjo ir nebuvo matoma jokių gyvybės ženklų. Tačiau  pastebėję judesius, vyrai jį greitai atvežė į „Pifą“, o iš ten jis skubiai nugabentas į veterinarijos kliniką.

Pirma veterinarų diagnozė: sušalimas. Šunelis buvo taip sušalęs, kad net nebuvo įmanoma jo pražiodyti , burnoje buvo sustingęs žemių ir seilių gumulas, kuris neleido šuniukui išsižioti. Pamatavus paaiškėjo, kad jo kūno temperatūra nukritus žemiau kritinės ribos.

Vakar šunelis, jau spėtas praminti „Ledo šunimi” buvo šildomas, jam lašinama lašinė, gyvūnas pradėjo judinti galvą. Naktį jis praleido kartu su globėja. Šiuo metu šunelio būklė po truputį stabilizavosi, jam jau atsirado ir apetitas. 

Jam reikalinga skubi pagalba, prie kurios galite prisidėti ir Jūs:

 Tą padaryti galite čia http://www.pifas.org/lt/pagalba-gyvunams/paramos-forma/ arba tiesioginiu pavedimu VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“, sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank”, mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama gydymui“. 

Gyvūnas rastas miške visiškai sušalęs (“Pifo” nuotr.).

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.