Balandžio 7 dieną Kėdainiuose vieši socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Jo ir komandos darbotvarkėje numatytas susitikimas su Kėdainių rajono vadovais bei specialistais, atsakingais už socialinių paslaugų teikimą, bei apsilankymai Šėtos socialiniame ir ugdymo centre ir Kėdainių socialinės globos namuose.

Ministras L. Kukuraitis Kėdainiuose norėjo aptarti socialinių paslaugų aktualijas.

Pasak L. Kukuraičio, apsilankymas Kėdainiuose nėra kažkuo išskirtinis: „Savo darbe tikrai bandau rasti laiko išvažiuoti į rajonus ir vietoje pamatyti, kaip teikiamos socialinės paslaugos. Kėdainiai turi skausmingų istorijų, tačiau ne tik į tai kreipiame dėmesį. Su rajono vadovais norime aptarti keletą aktualių temų. Pirmiausia kalbėsime apie Šėtos socialinio ir ugdymo centro renovaciją. Ten darbai įstrigę dėl finansavimo trikdžių. Bandysime rasti išeitį, nes apsilankęs Šėtoje mačiau daug rūpesčio, skiriamo ten gyvenantiems seneliams. Labai gaila, kad jų gyvenimo sąlygos nėra tokios, kokių norėtųsi.

Kėdainių rajono vadovai noriai leidosi į diskusiją apie socialines paslaugas ir pagalbos šeimoms stiprinimą.

Dar turime pakalbėti apie vaikų globos namų restruktūrizaciją ir vaiko teisių apsaugos aktualijas. Neliks neaptartos ir paslaugos šeimoms.“

Po darbinio susirinkimo, kuriame daug diskutuota apie socialines paslaugas ir visų žmonių pilietiškumą, užkertant kelią negerovėms, ministras su komanda pasiruošęs aplankyti Šlapaberžėje esančius socialinės globos namus, o vėliau lankysis Kelmės rajone.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.