Be šeimos, komandos ir rėmėjų nebūčiau pasiekęs tokių rezultatų“, – sako kėdainietis Silvestras Bieliauskas, po penkių etapų Lietuvos drifto pirmenybėse (semi pro lygoje), užimantis aukštą, trečiąją vietą.

„Linkėdami pasiekti kuo aukštesnių rezultatų, MB „Gritakas“, prekiaujanti darbui skirtais įrankiais, tampa perspektyvaus kėdainiečio driftininko rėmėjais, įsipareigojančiais tiekti reikalingiausius automechaninius įrankius.

Prisidėjo prie sportininko rėmimo

Andrius Gritėnas, MB „Gritakas“ savininkas sakė, kad yra automobilių sporto gerbėjas, tad nedvejodamas S. Bieliauskui įsipareigojo padovanoti reikalingiausius įrankius, skirtus darbui su sportiniu automobiliu.
„Sužinojęs, kad Kėdainiuose gyvena aukštas vietas turnyrinėje lentelėje užimantis drifto profesionalas S. Bieliauskas, iš karto pagalvojau, kad man pačiam, kaip kėdainiečiui bei automobilių sporto gerbėjui, derėtų prisidėti prie perspektyvaus sportininko rėmimo. Juolab žinau, kad automobilių sportas yra brangus malonumas. Padovanodami įrankius tiesiog norime išreikšti jam paramą bei bent taip prisidėti prie aukštų rezultatų siekimo“, – teigė A. Gritėnas.
Darbas taps našesnis
S. Bieliauskas teigia, kad kiekvienas rėmėjas yra labai reikšmingas ir reikalingas, bei dėkoja už parodytą dėmesį bei suteiktą dovaną, kuri tapo nemenka pagalba tvarkant sportinį automobilį.
„Anksčiau naudodavausi perpus silpnesniu automobiliniu keltuvu, todėl tekdavo nemažai pavargti, nes keisti galėdavau tik po vieną automobilio ratą. O šiuo keltuvu, gautu iš „Gritako“, aš galiu pakelti iš karto visą galinę automobilio ašį, todėl ratų keitimas tapo žymiai patogesnis, greitesnis, lengvesnis. Daug lengviau dirbti ir mechanikų komandai, jei reikia sutvarkyti kokį atsiradusį automobilio gedimą“, – pažymėjo S. Bieliauskas.

Skatina šeima ir artimieji

Vyras drifto varžybose dalyvauja jau trejus pastaruosius metus. S. Bieliauskas važiuoja specialiai varžyboms pritaikytu BMW E30 V8 turbo automobiliu, turinčiu 560 arklio galių. Nors ir gyvena Kėdainiuose, pilotas varžybose atstovauja Telšių BMW klubą „Žemaičių BMW klubs“.
Tiesa, nors po penkių etapų S. Bieliauskas turnyrinėje lentelėje yra trečias, tačiau sezonas, anot piloto, buvo labai permainingas ir pareikalavęs fizinių bei emocinių jėgų. „Buvo labai daug gedimų. Keturi etapai – keturi nauji varikliai. Labai gedo technika, kurios tvarkymas atėmė labai daug jėgų ir finansų. Viskas buvo blogai… Bet. Šeimos, artimųjų ir draugų skatinamas, rankų nenuleidau, o ir rezultatai rodo savo. Šiandien esu trečias, tačiau jau rytoj, šeštadienį, Kačerginėje vyks baigiamasis pirmenybių etapas, tad turiu visus šansus užimti antrąją vietą. Per savo trejų metų karjerą taip aukštai dar nebuvau pakilęs“, – kalbėjo S. Bieliauskas ir pridūrė, kad prie tokių gerų pirmenybių rezultatų ypatingai prisideda rėmėjai.

Dėkoja už palaikymą

„Driftas – brangus sportas, tad be rėmėjų niekaip neišsiversčiau. Kėdainiuose mane remia vos keli verslininkai, A. Gritėnas – vienas jų. Dalyvavimas vienose varžybose kainuoja apie 1000 eurų: reikia penkių komplektų padangų (dešimt vienetų), tenka dengti kuro išlaidas, kainuoja ir automobilio transportavimas iki varžybų vietos. Jei šiais metais galutinėje įskaitoje lieku trečioje vietoje, pagal reglamentą kitais metais turėsiu dalyvauti aukštesnėje, PRO lygoje. Čia išlaidų bus dar daugiau“, – kalbėjo S. Bieliauskas.
„Automobiliais domėjausi nuo pat mažumės, būti sportininku buvo mano sena svajonė. Prieš penkerius metus pamačiau šį BMW ir, pasitaręs su šeima, nusipirkau. Teko važinėti į automobilių slalomo varžybas, tačiau vis knietėjo pabandyti driftą. Vėliau artimieji, draugai, pamatę mano norą ir užsidegimą, labai prisidėjo finansais prie automobilio modifikavimo, jo pritaikymo sportui. Esu dėkingas visiems už palaikymą, tai skatina stengtis ir siekti pačių geriausių rezultatų“, – kalbėjo profesionalus driftininkas iš Kėdainių S. Bieliauskas.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.