2-jų metų vairavimo stažo neturinčiam kėdainiečiui teks ne tik mokėti didelę baudą, bet ir kuriam laikui atsisveikinti su vairuotojo teisėmis.

Rugpjūčio 9-osios vakare Kėdainiuose, M. Daukšos gatvėje, patruliuodami Kėdainių policijos pareigūnai sustabdė jo vairuojamą, dideliu greičiu skriejantį automobilį „,Audi A4″. 1988 m. gimęs vyras kelyje, kuriame leidžiamas greitis yra 50 km/h, skkriejo 112 km/h greičiu.

Vyriškiui gresia teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 1,5 metų ir piniginė bauda nuo 450 iki 700 eurų.
Galima tik įsivaizduoti, kokią grėsmę kitiems eismo dalyviams kelia tokie neatsakingi ir Kelių eismo taisyklių nesilaikantys vairuotojai.

Pareigūnai primena ir akcentuoja, kad šių taisyklių reikalavimai privalomi visiems, esantiems kelyje ir dalyvaujantiems eisme. „Vairuotojas privalo važiuoti neviršydamas leistino greičio”, – neginčijamas ir griežtas Kelių eismo taisyklių reikalavimas.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

 1. kom

  Tegul Basanviciaus gatvej vakare pastovi ne viena toki lakuna pagaus 🙂

  Atsakyti
 2. next

  Paskutiniu metu pereiti gatvę basanavičiaus gatvėje net ir per pėsčiųjų perėje yra iššūkis. Mandagių vairuotojų yra , bet vienetai o visi kiti VERŠELIAI

  Atsakyti
 3. U

  Miesto gatvės yra didelio kiekio transporto priemonių, dviratininkų ir pėsčiųjų koncentracija, kurie juda įvairiomis kryptimis ir gričiais. Nustatyto greičio viršijimą reikia vertinti kaip nusikaltimą, kurio metu gali vykti žmonių žūtys. žmonėms, neatsakingai, tyčia sukėlus gyvybei tragišką situaciją, reikėtų teises atimti 10 metų bei konfiskuoti automobilį negrąžinamai. taigi, dabar – teisės atėmimas iki 1,5 metų – juokingas, nes toks pilietis ir toliau darys pažeidimus – važinės be teisių. Antrą kart pagavus – atimti teises amžinai. Kodėl? Nes jei nėra atsakomybės ir jam nusispjaut į žmogaus gyvybę, tai ir visuomenė turįtų nusispjaut į jo poreikius.

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.