Per praėjusius metus Kėdainiai pamažu keitė veidą. Nemažai planų miesto šeimininkai turi ir kitiems metams. 

Kai kuriose Kėdainių gatvėse jau pakabinti informaciniai ženklai apie namų numeraciją. Šįmet tokių lentelių Kėdainiuose atsiras dar daugiau.

Kai kuriose Kėdainių gatvėse jau pakabinti informaciniai ženklai apie namų numeraciją. Šįmet tokių lentelių Kėdainiuose atsiras dar daugiau.

Miesto seniūno Valentino Tamulio teigimu, neseniai praėję metai pažymėti nemažais miesto tvarktymo darbais, dauguma jų bus tęsiami ir šįmet. „Toliau tęsime viešųjų miesto erdvių tvarkymą. Ši žiema gana palanki. Orai leidžia genėti medžius, tad seniūnijos darbuotojai nesnaudžia, išnaudoja visas galimybes. Esame pradėję tvarkyti senąjį miesto parką, Gegučių parką. Ten darbai bus tęsiami, taip pat pokyčių sulauks ir Vytauto parkas. Želdiniai bus genimi ir Smilgos bei Tilto gatvėse. Nepamiršome į pagrindinių darbų sąrašą įtraukti Nevėžio pakrantės. Tarp svarbesnių užduočių – Dotnuvos gatvės kapinių apjuosimas tvora. Ne kartą esame gavę nusiskundimų, kad į kapines užklysta laukiniai žvėrys ir niokoja kapus, tad mes norime tas kapines apjuosti tvora.
Toliau bus rūpinamasi miesto apšvietimu, matome, kad dar reikia kai kur pastatyti papildomų šviestuvų.
Netrūks darbų ir senose vaikų žaidimų aikštelėse. Toliau tvarkysime suoliukus, keisime senąsias šiukšliadėžes naujomis.
Be to, turime norą Kėdainius padaryti informatyvesnius ir aiškesnius, tad gatvėse, kurios kerta kitas gatves, atsiras lentelės, informuojančios, kurioje pusėje yra vieni ar kiti namai. Dar bus pastatyta ir gatvių nuorodų“, – būsimais darbais dalijosi V. Tamulis.
Seniūno teigimu, galutinį darbų planą bus galima sustyguoti tada, kai bus patvirtintas rajono biudžetas: „Manau, kad, turėdami finansinį aiškumą, galutinius darbų sąrašus susidėliosime. Juk visi norime miestą padaryti jaukesnį ir gražesnį. Mūsų pareiga atsiliepti į gyventojų pastabas ir prašymus. Turite kokių sumanymų, užsukite, pasikalbėsime – gal bendromis jėgomis tikrai nuveiksime gerokai daugiau.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.