Tokiu klausimu Kėdainių arenoje baigėsi įspūdingas koncertas, skirtas Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Šimtai rajono vaikų ir jaunimo mėgėjų meno kolektyvų narių dovanojo mūsų krašto žmonėms įsimintiną koncertą, kurio metu buvo galima pasigėrėti šokėjų, dainininkų pasirodymais, pasiklausyti liaudies ir modernių melodijų bei šokių. Šventiška ir pakili nuotaika buvo pasklidusi po visą areną, į kurią susirinko gausybė žmonių.

Koncerto nepraleido progos stebėti ir Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius, šią Lietuvai svarbią datą nusprendęs praleisti kartu su kraštiečiais.

„Prieš tris savaites minėjome Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, šiandien minime Kovo 11-ąją, nepriklausomybės atkūrimo dieną. Noriu nulenkti galvą prieš mūsų signatarus, nes reikėjo turėti daug meilės savo tėvynei, kad būtų įmanoma drąsiai pakelti rankas balsuojant ir pasirašyti po nepriklausomybės aktu. Šiandien atrodo viskas labai paprasta, bet tada žmonės nežinojo, kuo visa tai baigsis. Aišku, ir be mūsų, lietuvių tautos, nebūtų nepriklausomybės. Mes visi labai norėjome, kad tai įvyktų. Pasižiūrėkime, kaip Lietuva pasikeitė per tuos 27 nepriklausomos Lietuvos metus – mes tapome normalia Europos valstybe. Turime tuo džiaugtis. Ir tai padarėme mes, Lietuvos žmonės! Tad sveikinu visus su šia nuostabia švente“, – šventiškos nuotaikos nestokojo rajono meras S. Grinkevičius.

Po talentingųjų kėdainiečių pasirodymų, savo koncertą dovanojo grupė „Liūdni slibinai“. Tačiau liūdna anaiptol nebuvo – šventiškos nuotaikos pagauti, kraštiečiai ir šoko, ir linksėjo į taktą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.