Nuo vasario 1-osios UAB „DIN TECHA“ parduotuvė „Meisteris“ veiklą tęsia rajono vartotojų kooperatyvo prekyvietėje, esančioje adresu J. Basa­navičiaus g. 91.

„Meisterio“ kolektyvas (iš kairės) pirkimų vadovė Jurgita Krasauskienė, direktorius Audrius Stašaitis, finansininkė Rasa Žydelytė ir pardavimų vadybininkai Laurynas Mačionis bei Živilė Mikalauskaitė kraštiečiams siūlo viską, ko reikia saugiam ir kokybiškam darbui.

„Tiesiog gyvenimas padiktavo permainas mūsų veikloje. Kelerius metus dirbome senamiesryje, tačiau pamatėme, kad ten žmonių srautai nėra tokie dideli, kaip norėtųsi. Tad mes nusprendėme eiti arčiau žmonių. Dabartinė mūsų vieta gerokai lankomesnė kraštiečių, juk čia daug įvairių prekybinių taškų“, – sakė bendrovės direktorius Audrius Stašaitis.
Prekyvietę „Meisterio“ kolektyvas pasirinko ne tik dėl gausesnio žmonių srauto, bet ir dėl patogesnio ir erdvesnio privažiavimo pirkėjams. „Klientams reikia įvairiapusio patogumo“, – konstatavo A. Stašaitis.
Ką „Meisteris“ siūlo kraštiečiams? „Mus jau daugelis žino ir pažįsta. Prisistatome labai paprastai. Kai žmogus nori pradėti kažkokį darbą, reikia jam pasiruošti – apsirengti ir apsiauti. Mūsų parduotuvėje tam skirtų drabužių ir avalynės galima rasti. Vėliau darbui reikia mechaninių įrankių. Jų mes siūlome labai įvairių. Turime ne tik įrankių, bet ir jų priedų. Dar turime platų pasirinkimą cheminių produktų, padedančių suklijuoti, sutepti, nuvalyti. Esame pagalbininkai patiems įvairiausiems darbams. Pavasarį švęsime penktąjį veiklos gimtadienį. Per tuos metus įgijome kraštiečių pasitikėjimą“, – sakė A. Stašaitis.

Parduotuvėje „Meisteris“ platus įvairių darbo įrankių ir jų priedų pasirinkimas.

Kai kurie pirkėjai, pirmąkart užsukę į parduotuvę, burbteli, kad čia kainos kiek didesnės negu didžiuosiuose prekybos centruose. Tačiau nereikia ilgų įkalbinėjimų, kad nuomonė pasikeistų dėl kainos ir kokybės santykio. „Mes turime labai paprastus, bet aiškius ir įtikinamus argumentus, kodėl verta pirkti mūsų parduotuvėje: parduodame tikrai kokybiškas itališkas, vokiškas, sveicariškas, lenkiškas prekes be jokių tarpininkų. Jos yra tokios pačios, kokios parduodamos gamintojų šalyse. Tai – ne trečiosioms šalims pagaminti produktai. Ne veltui sakoma, kad taupus moka du kartus. Juk patyrę kvalifikuoti meistrai žino, kad nuo įrankių patikimumo ir kokybės jų darbas priklauso nemaža dalimi. Tad mes parduodame tikrai gerus plaktukus, raktus, atsuktuvus, varžtus ir kitus meistravimui būtinus įrankius ir jų priedus“, – sakė parduotuvės „Meisteris“ vadovas.
Be to, šioje parduotuvėje dirbantis kolektyvas nė vienam pirkėjui negaili konsultacijų. „Patarimai yra labai vertingas dalykas. Juk dažnas esame susidūrę su tuo, kad perkant daiktą reikia žinoti, kam jis tinka ir kaip yra naudojamas. Mes mielai patariame, ką pirkti labiau apsimoka ir kas tarnaus patikimiau“, – sakė A. Stašaitis.
Naujoje vietoje besikuriantis „Meisterio“ kolektyvas atsiprašo už laikinus nepatogumus, su kuriais dėl persikraustymo susiduria tiek pardavėjai, tiek pirkėjai.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.