Kėdainių rajono savivaldybės administracija rūšiuoti atliekas skatina mokytis ir mažuosius rajono gyventojus: Josvainių gimnazijos, Krakių M. Katkaus gimnazijos, Šėtos gimnazijos, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos ir Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos antrų klasių mokiniams padovanojo Kauno RATC išleistas edukacines užduotėlių knygeles „Kačiukas Kraciukas ir atliekų pabaisiukai“. Rajone mokiniams vedamos pamokėlės apie atliekų rūšiavimo svarbą, vaikai mokomi taisyklingai rūšiuoti.

Josvainių gimnazijos antros klasės mokiniams buvo vedamas renginys, kurio metu mokiniai stebėjo animacinį filmuką, kuriame išmanusis robotukas linksmai aiškino apie atliekų rūšiavimą. Vėliau antrokai patys noriai rūšiavo plastiko, popieriaus ir stiklo atliekas į tam skirtus mėlynus, geltonus ir žalius konteinerius.

Vaikai džiaugėsi, kad įgytas žinias apie rūšiavimą galėjo įtvirtinti ir pagilinti pildydami Kėdainių rajono savivaldybės administracijos padovanotas spalvinimo ir užduočių knygeles „Kačiukas Kraciukas ir atliekų pabaisiukai“. Tikimasi, kad įdomiai įgytomis žiniomis mokiniai pasidalins su savo šeimos nariais ir kasdien atsakingai rūšiuos įvairias atliekas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.