Net vienuolika maisto pramonės įmonių bei ūkininkų iš Kėdainių rajono praėjusį penktadienį, istorinėje miesto rotušėje susitiko su prekybos centro „Maxima“ atstovais, iš kurių gavo padėkas už ilgametį bendradarbiavimą.

Tarp jų buvo ir padažų bei pagardų gamintojas UAB „Daumantai LT“, kuris su „Maxima“ vaisingą ir produktyvų bendradarbiavimą vysto jau kelis dešimtmečius.

Dėkojo už ilgametę partnerystę

Įsibėgėjantis lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ pradėtas „Ačiū“ turas po Lietuvą pasiekė Kėdainius. Miesto 647-ojo gimtadienio proga už ilgametę partnerystę dėkojo ne tik Kėdainių rajone veikiantiems savo tiekėjams ir visiems pirkėjams, kuriuos vaišino 647 kilogramų prikeptais šventiniais tortais ir siūlė specialių, tik Kėdainiams skirtų akcinių, iš „K“ raidės prasidedančių prekių.

„Tai – jau trečias „Ačiū“ turo sustojimas, tačiau Kėdainiai yra išskirtiniai, nes telkia itin gausų būrį didžiųjų Lietuvos gamintojų ir augintojų, kuriems ir norime padėkoti už ilgametį ir sėkmingą bendradarbiavimą, aprūpinant „Maximos“ pirkėjus kokybiška lietuviška produkcija. „Ačiū“ sakau ir mūsų pirkėjams bei darbuotojams Kėdainiuose. Tik visi dirbdami išvien ir puoselėdami tarpusavio pasitikėjimą galime kurti ir augti. Šiandien norime būti Kėdainių miesto gimtadienio dalimi ir švęsti kartu, todėl atvykome su dovanomis ir staigmenomis“, – sakė prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė.

Krašto ūkininkai – vieni pagrindinių tiekėjų

„Ačiū“ turo renginiai prasidėjo Kėdainių rotušėje, kur įteiktos padėkos Kėdainių krašto gamintojams ir ūkininkams, o vidurdienį prie „Maxima XX“ parduotuvės iškilmingai paskelbta specialiai tik Kėdainiams skirtos akcijos pradžia. „Ačiū“ turo stotelei Kėdainiuose į parduotuvę „Maxima XX“ buvo atvežta 10 tonų kavos ir 1,8 tonos krienų, po sunkvežimį kiaušinių ir žiedinių kopūstų bei beveik 1,3 tūkst. keramikinių keptuvių. Taip pat čia kėdainiečiai vaišinosi šventiniais tortais, kurių „Maximos“ konditerijos meistrai miesto gimtadienio proga iškepė net 647 kilogramus – lygiai tiek, kiek metų šventė ir Kėdainių miestas.

UAB „Daumantai LT“ prekės ženklo plėtros vadovo Domo Grinkevičiaus rankose – simbolinė prekybos centro „Maxima“ padėka už ilgalaikį bendradarbiavimą.

Kėdainių rotušėje vykusiame renginyje diskutuota apie Lietuvoje užaugintos ir pagamintos produkcijos svarbą bei galimybes dar labiau plėsti jų realizavimą „Maximos“ prekybos tinkle, kur jau dabar apie 80 proc. šviežio maisto asortimento yra Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkcija.

Kėdainių gamintojų ir ūkininkų produkcija yra populiari „Maximos“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. Prekybos tinklo vadovė K. Meidė atkreipė dėmesį, kad Kėdainių krašto ūkininkai yra vieni pagrindinių tiekėjų, kurių užaugintos daržovės puošia „Maximos“ parduotuvių lentynas.
Pavyzdžiui, daugiau nei pusė visų „Maximos“ parduodamų morkų atkeliauja iš ūkininko V. Kurprevičiaus daržų. V. Girdzijauskas yra vienas didžiausių kopūstų tiekėjų, o ūkininko V. Kvedaro tiekiami rauginti kopūstai „Maximos“ tinkle yra patys paklausiausi.

„Maxima“ – didžiausias klientas Lietuvoje

Dažnas kėdainietis renkasi ir savame krašte gaminamą majonezą bei pomidorų padažą, tad dažname pirkinių krepšelyje galima rasti UAB „Daumantai LT“ produkciją. „Su „Maxima“ bendradarbiaujame beveik nuo pat įmonės įsikūrimo pradžios – tad jau daugiau nei kelis dešimtmečius. Tai vienas mūsų ilgiausių ir pastoviausių klientų, kurį labai vertiname. „Maximos“ lentynose yra didžiausias mūsų produktų pasirinkimas, o ką naujo išleidžiame, „Maxima“ gauna pirmoji ir pristato žmonėms. Taigi, šis prekybos centras vienas pagrindinių kelių į žmonių širdis“, – kalbėjo UAB „Daumantai LT“ prekės ženklo plėtros vadovas Domas Grinkevičius.

Populiariausia produkcija, kurios „Maximoje“ nuperkama daugiausiai, yra „Daumantų“ tradicinis pomidorų padažas, „Daumantų“ pusriebis majonezas. „Džiaugiamės, kad „Maximos“ klientai myli mus, o mes – juos. Šis prekybos centras yra didžiausias mūsų klientas Lietuvoje, tad produkcijos kiekius „Maximoje“ realizuojame išties didelius“, – tikino D. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.