„Mano darbas – ne tik spektakliai, bet ir nuolatiniai susitikimai su žiūrovais, knygų skaitytojais. Tokie susitikimai man labai mieli. Aš jų laukiu taip pat nekantraudama, kaip ir gerbėjai laukia susitikimų su savo herojais. Esu laiminga, kad žmonės nori mane matyti – lankosi spektakliuose, skaito knygas, ateina į susitikimus“, – atvykusi į susitikimą su Trečiojo amžiaus universiteto studentais šypsodamasi sakė aktorė Nijolė Narmontaitė. 

N. Narmontaitė džiaugėsi susitikimu su kėdainiečiais: „Čia visada sutinku daug nuoširdžių žmonių.“

N. Narmontaitė džiaugėsi susitikimu su kėdainiečiais: „Čia visada sutinku daug nuoširdžių žmonių.“

Daugiakultūris centras vos talpino visus norinčiuosius pabendrauti su garsia aktore ir jos vyru Pauliumi Kovu. Šįkart kėdainiečiams jie pristatė savo knygas: P. Kovas – „Gyvenimas audroje“, o N. Narmontaitė – „Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai“.
P. Kovas apie susitikimus su skaitytojais kalbėjo gana kukliai: „Mano knyga gimė iš seminarų. Ją spaudai ruošiau ilgokai, kadangi esu perfekcionistas. Vis tobulinau ir tobulinau medžiagą. Jei ir toliau būčiau gyvenęs jos taisymais, tai knyga iki šiol nebūtų pasiekusi dienos šviesos, nes tobulybei nėra ribų. Dabar rezultatą turiu rankose ir su juo supažindinu įvairius žmones. Į Kėdainius atvažiuoti labai malonu. Tai gražus miestas su maloniais ir smalsiais žmonėmis.“
Nijolė Narmontaitė buvo daug atviresnė: „Kažkaip susigyvenau su Kėdainiais. Šį nuostabų miestą aplankau ne kartą metuose. Smagu vis sulaukti kvietimų atvykti. Šįkart atvežiau visą programą: ir vaidybą, ir dainas, ir naujausią savo knygą „Aktoriai, režisieriai ir gerbėjai. Ko nematė žiūrovai“. Pirmosiose knygose kolegas kalbinau apie teatro užkulisius, stojimą į aktorystę, o šįkart atsigręžiau į aktorių gerbėjus.“

P. Kovas kalbėjo apie savo knygą „Gyvenimas audroje“.

P. Kovas kalbėjo apie savo knygą „Gyvenimas audroje“.

Naujoje „Alma littera“ leidyklos išleistoje knygoje N. Narmontaitė pateikia dar vieną rinkinį įdomių, nuoširdžių ir su gera humoro doze papasakotų istorijų, kuriomis pasidalijo visas būrys garsių Lietuvos teatro aktorių ir režisierių. Šie pasakojimai, kaip teigia pati N. Narmontaitė, gimė ilgų, asmeniškų, juoko ir prisiminimų kupinų pokalbių su pagrindiniais knygos herojais metu.
„Mano pokalbiai su aktoriais ir režisieriais yra tiek šios, tiek ankstesnių dviejų knygų širdis. Neretai jie užsitęsdavo ir keliolikos valandų, o laikas jų metu tarsi sustodavo. Man tai – ne tik neįkainojama medžiaga knygoms, bet ir be galo brangi patirtis bendraujant su teatro pasaulio bičiuliais ir kolegomis“, – sakė N. Narmontaitė. Aktorės teigimu, naujausioje knygoje daug dėmesio skiriama ir teatro žiūrovams bei gerbėjams. Visas atskiras knygos skyrius yra dedikuotas aktorių ir režisierių prisiminimams apie susidūrimus su gerbėjais, jų dovanotas dovanas, todėl ištikimi teatro žiūrovai, anot N. Narmontaitės, pasakojimuose galbūt netgi atpažins save.

Norinčiųjų pabendrauti su aktore N. Narmontaite ir jos vyru P. Kovu tikrai netrūko.

Norinčiųjų pabendrauti su aktore N. Narmontaite ir jos vyru P. Kovu tikrai netrūko.

Kalbėdama apie knygos herojus, autorė pažymėjo, kad jie – labai kontrastingos ir savitos asmenybės, todėl skaitytojai tikrai neturėtų nuobodžiauti. Tuo suabejoti neleidžia ir knygos anotacijoje vardijamos gerai žinomos pavardės – Vladas Bagdonas, Valda Bičkutė, Nerijus Gadliauskas, Dainius Gavenionis, Gabija Jaraminaitė, Kristina Kazlauskaitė, Viktorija Kuodytė, Vytenis Pauliukaitis, Vladimiras Prudnikovas, Kostas Smoriginas, Alvydas Šlepikas, netgi Holivudo šlove spinduliuojanti Ruta Lee ir daugelis kitų. „Manau, kad knyga tikrai ras savo skaitytoją, juolab kad ir dvi pirmosios žmonių buvo priimtos labai palankiai, sulaukiau tikrai gražių atsiliepimų apie jas. Naujoji knyga ypač turėtų tikti šiek tiek viskuo nusivylusiems, pavargusiems ir stokojantiems pozityvumo, tačiau ji, be abejo, yra skirta visiems. Humoro šioje knygoje yra apstu, todėl ji puikiai tinka nuotaikai pakelti ir dienai praskaidrinti“, – sakė N. Narmontaitė.
Veikli aktorė nestokoja įvairių sumanymų, projektų ir darbų. O paklausta apie ketvirtąją knygą tik nusikvatoja: „Turiu keturis variantus. Matysiu, kokios medžiagos surinksiu daugiau, tokią knygą ir parašysiu.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.