Kiekvienas žmogus yra talentingas. Vieni lengvai atranda savo talentą, o kitiems reikia pagalbos jį atrasti… Skatinti darželinukus kūrybai ir saviraiškai atskleisti, padrąsinti mažuosius talentus, jais pasidžiaugti balandčio 11 dieną lopšelyje-darželyje „Puriena“ buvo inicijuota rajono šventė „Mažųjų talentukų šou“. Šis renginys subūrė Kėdainių rajono vaikus, tėvus, pedagogus ir suteikė džiaugsmo, laukiamų bei netikėtų atradimų, jaudinančių, linksmų akimirkų ir žiūrovams, ir dalyviams. Visiems buvo suteikta galimybė pasirodyti. Svarbu kuo anksčiau pastebėti ir puoselėti vaikų gebėjimus.

Labai malonu, kad pas mus apsilankė svečiai iš „Vyturėlio“, „Vaikystės“, „Aviliuko“, „Žilvičio“, „Varpelio“ lopšelių-darželių, Josvainių socialinio ugdymo centro, ir parodė savo puikius pasirodymus.

Dalyviai atskleidė įvairiausius savo talentus. Vaikai dainavo, šoko, Rusnė demonstravo savo gimnastikos sugebėjimus. Mažoji Glorija, kuriai yra 2 m. ir 11 mėnesių sugebėjo parodyti įspūdingą atmintį ir padeklamuoti ilgą eilėraštį „Lingu lingu“. O šešerių metų Patricija pasekė netrumpą pasaką „Erškėtrožė“. Nemažai išgirdome liaudiškų dainų. Tai – „Oliadirvolia“, „Tindi rindi riuška“, „Šiū namo“, „ Bizzi bizzi gizz“, „Ganu ganu aveles“, „Šoka kiškis, šoka lapė“ ir pamatėme šokį „Drumbacelė“.

Ypatingo dėmesio susilaukė Luknė ir Agilė iš lopšelio-darželio „Žilvitis“, kurios parodė meninę miniatiūrą „Kam?“ ir Andrius iš lopšelio-darželio „Vaikystė“, kuris padeklamavo eilėraštį „Vampyras“ ispanų kalba.

Išgirdome puikiai deklamuojant eilėraštį Armandą – „Žemė tarp žiedų” ir Milėją – “Ąžuolas ir ežiukas”. O kai dainą „Maža panelė“ išradingai atliko Milda iš lopšelio-darželio „Puriena“ ir Elzė iš Josvainių socialinio ir ugdymo centro, visiems kojos pačios kilnotis pradėjo.

Pertraukėlių metu svečius dainomis linksmino pop choras, vadovaujamas meninio ugdymo vadovės Dalytės Ivoškienės. Šventę vedė linksmasis klounas (mokytoja Rita Vigelienė), kuris drąsino ir juokino mažuosius talentukus.

Talentų šventė suvienijo visus dalyvius ir padėjo pajausti, kad draugystė, nuoširdus bendravimas, gebėjimas pasidžiaugti savo ir kitų pasiekimais, palaikyti ir užjausti – taip pat talentas, nė kuo ne menkesnis už kitus.

Šventės pabaigoje lopšelio-darželio „Puriena“ direktorė Birutė Naruševičienė apdovanojo visus pedagogus padėkomis, o dalyvius diplomais ir ryškiaspalviais balionais.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Rita Vigelienė

Previous Image
Next Image

info heading

info content


About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.