Kėdainių moterų „Lions“ klubo moterys Kėdainių ligoninei įteikė netradicinę dovaną. Kad nebūtų nuobodu laukti reabilitacijos procedūrų, veikliosios kėdainietės padovanojo knygų.

Naujausias Kėdainių moterų „Lions“ klubo narių projektas – knygų lentyna laukiantiems reabilitacijos procedūrų.

„Norime, kad kraštiečiai nepamirštų skaitymo. Juk būna, kad kartais tenka palaukti, kol ateis procedūrų eilė, ar jos bus atliekamos artimiesiems. Visi žinome, jog laukiant laikas slenka labai lėtai. Mes siūlome laiką leisti taip, kad jis neprailgtų. Skaitymas visada paįvairina ir praturtina gyvenimą ir, žinoma, neleis nuobodžiauti“, – sakė viena iš knygų lentynos įrengimo ligoninėje iniciatorių gydytoja reabilitologė Raimonda Augienė.
Knygų lentyna pastatyta Fizinės medicinos, reabilitacijos ir ankstyvosios korekcijos skyriaus antro aukšto poilsio kambaryje.
„Liūtės“ kraštiečiams siūlo pačių įvairiausių knygų.

Fizinės medicinos, reabilitacijos ir ankstyvosios korekcijos skyriaus vedėjas Olegas Pauliukevičius pasveikinęs gražią iniciatyvą lentyną papildė savo perskaityta knyga.

Kai kam gali kilti klausimas – o kaip tas knygas skaityti? „Kviečiame jas skaityti leidžiant laiką ligoninėje. O jei visos knygos neperskaitysite, tai drąsiai galite ją pasiimti į namus, perskaityti ir grąžinti. O galbūt dar pasidalinsite ir su draugais. Svarbu, kad knygos keliautų iš vienų skaitytojų pas kitus“, – sakė R. Augienė.
Gražia ir prasminga moterų dovana pasidžiaugęs Kėdainių ligoninės direktorius Stasys Skauminas sakė, kad šioje lentynoje būtų smagu matyti ne tik knygų, bet ir laikraščių bei žurnalų. „Būtų smagu, kad tos lentynos turinys vis keistųsi. Jei ji tuštės, matysime, kad žmonės dar nepamiršę skaitymo ir tai noriai daro. Tikiuosi, kad moterys vis pakeis knygas, kad mūsų pacientai vis atrastų ką įdomaus paskaityti“, – sakė S. Skauminas.

Moterys pasižadėjo, kad lentyna tikrai tuščia nebus.

Į poilsio kambarį užsukęs Fizinės medicinos, reabilitacijos ir ankstyvosios korekcijos skyriaus vedėjas Olegas Pauliukevičius ne tik pasidžiaugė šaunia iniciatyva, bet ir suskubo tarp savo skaitomų knygų surasti kokią vieną perskaitytą ir ja papildyti naująją lentyną.
„Liūtės“ pasižadėjo, kad į šį kambarį užsuks bent kartą per savaitę ir vis pažiūrės, ar netrūksta skaitinių.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.