Jau daugelį metų prie Kėdainių ligoninės bei Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vairuotojų laukdavo didžiulis iššūkis – kur pastatyti automobilį. Dėl vietų trūkumo vairuotojai dar ir dabar stato transporto priemones, kur papuola, kartais net trukdydami greitosios pagalbos transporto priemonių eismui, tačiau jau greitai ši problema bus išspręsta – šalia gydymo įstaigų jau prasidėjo naujos, 175 automobilius talpinančios, stovėjimo aikštelės įrengimo darbai. 

Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius domėjosi prie miesto gydymo įstaigų prasidedančiais automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo darbais.

Kėdainių rajono meras Sauliaus Grinkevičius pasidžiaugė, kad ilgai kraštiečius kamavusi problema pagaliau bus išspręsta.
„Ilgai truko projekto rengimas, taip pat tikėjomės, kad šios aikštelės įrengimui reikalingas lėšas bus galima gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, tačiau mums durys buvo užvertos – teko rasti lėšų miesto biudžete. Ir nors būta sunkumų, nes suma yra gana didelė, negalėjome leisti, kad kėdainiečiams ir toliau reikėtų sukti galvą, kur prie gydymo įstaigų pastatyti automobilį“, – pabrėžė Kėdainių rajono meras.
Šios stovėjimo aikštelės įrengimas kainuos beveik 287 tūkst. eurų. Pačioje darbų pradžioje specialia technika bus nukasamas senasis gruntas, vėliau įrengiami lietaus nuotekų inžineriniai tinklai. Šiuos darbus vykdo bendrovė „Jonavos hidrotechnika“.

Atvykstantieji į gydymo įstaigas prašomi paisyti kelių eismo taisyklių, nestatyti automobilių draudžiamose vietose, kur jie galėtų trukdyti aikštelės įrengimo darbams.

Tačiau jau pirmosiomis darbo dienomis, aikštelės įrengimo darbus atliekantys specialistai susidūrė su problema – nors šalia teritorijos, kur atliekami darbai, pastatė draudžiančius automobilius statyti ženklus, tačiau vairuotojams tai nė motais.
„Darbus atliekantys specialistai iš karto pastebėjo, kad kai kurie vairuotojai nedrausmingi ir nepaiso kelių eismo taisyklių. Suprantama, kad automobilių srautas didžiulis, o jų stovėjimo vietų – mažai, tačiau noriu visų kraštiečių paprašyti netrukdyti vykstantiems darbams ir pastatyti transporto priemones šiek tiek atokiau. Jau greitai problema bus išspręsta, belieka tik šiek tiek turėti kantrybės“, – visuomenės supratingumo prašo S. Grinkevičius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.