Pastaruosius kelerius metus Kėdainių ligoninėje, vykdant renovaciją, vyksta įvairūs patalpų atnaujinimo ir remonto darbai. Tačiau jau trys savaitės statybininkų ligoninėje nėra.

Sulūžus pagrindiniam ligonibnės liftui ligoniai keliami atsarginiu.

Sulūžus pagrindiniam ligonibnės liftui ligoniai keliami atsarginiu.

Darbai sustojo dėl rangovo – šiauliečių bendrovės „CCM Baltic“ problemų. „Turime duomenų, kad šiai statybonei bendrovei ieškomas bankroto administratorius. UAB „CCM Baltic“ atsidūrė tarp bankrutuojančių įstaigų. Kol kas sunku spręsti, kokios gali būtų šių procedūrų pasekmės mums. Matysime, ką nuspręs administratorius. Būna įvairių galimybių: kartais bankruotuojanti įmonė restruktūrizuojama, kartais likviduojama“, – sakė savivaldybės Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Gedgaudas.

 Ligoninės direktoriaus S. Skaumino teigimu, senasis liftas suplanuotuotas pakeisti dar 2007 metais rengiant ligoninbės modernizavimo projektą.

Ligoninės direktoriaus S. Skaumino teigimu, senasis liftas suplanuotuotas pakeisti dar 2007 metais rengiant ligoninbės modernizavimo projektą.

Vedėjo teigimu, savivaldybė visada vykdė visus savo įsipareigojimus statybininkams, iki šiol darbus laiku atlikdavo ir statybininkai. „Turime darbų sutartį. Iki šiol viskas vyko gana sklandžiai. Dabar neramina nežinia, kas bus su šiauliečių statybininkų bendrove. Jie lieka nedaug įsipareigojimų neatlikę: dar trūksta užbaigti sienų šiltinimą ir apdailą bei pakeisti liftą. Tas liftas mums kelia didžiausią nerimą. Pagal planą jo keitimo darbai buvo numatyti rugpjūčio pradžioje, bet šiandien ligoninės direktorius pranešė, kad liftas sulūžo ir nebegali būti naudojamas“, – sakė A. Gedgaudas.

Anot Kėdainių ligoninės direktoriaus Stasio Skaumino, dar 2007 metais rengiant ligoninės modernizavimo projektą buvo numatyta pakeisti ir senajį, daugiau kaip pusšimtį metų tarnaujantį, liftą. „Tas liftas jau kuris laikas mums kėlė nerimą, todėl ir suplanavome jį keisti. Naujas liftas jau yra užsakytas ir po gero mėnesio turėtų pasiekti mūsų ligoninę. Labai apmaudu, kad senasisi liftas nesulaukė darbo pabaigos ir sugedo. Visa laimė, kad turime atsarginį keltuvą, kuriuo seniau būdavo keliamos nėšios moterys. Dabar tą atsarginį liftą norime paremontuoti ir paruošti intensyvesniam naudojimui. Tačiau su vienu senu liftu ilgam laikui negalime likti – jis taip pat gana rizikingo patikimumo“, – sakė S. Skauminas.

Tiek ligoninės, tiek rajono vadovai tikisi, kad bankrutuojanti šiauliečių bendrovė didelių nepatogumų Kėdainių ligoninės modernizavimui nesukels ir visi suplanuoti darbai bus baigti laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.