Nemažas būrys azartiškų ir galvotų lifosiečių nekantriai laukė metų pabaigos, kad vėl galėtų įsijungti į penktąjį kartą organizuotą žaidimą „Protų mūšis“.

Veteranai džiaugėsi pirmajame šiųmečio žaidimo etape pakilę iš paskutinės pozicijos.

Veteranai džiaugėsi pirmajame šiųmečio žaidimo etape pakilę iš paskutinės pozicijos.

Norinčiųjų žaisti šiame jaunųjų specialistų pasiūlytame žaidime tikrai netrūksta. Kasmet komandų gretos auga ir pilnėja.
Pirmaisiais metais žaidime dalyvavo 13 komandų. O paskui – kaip įsibėgėjusiame rate: 2014 metais buvo 14 komandų, 2015 metais – 15 komandų, 2016 metais komandų skaičius liko toks pat kaip ankstesniais metais – 15, o šįkart vėl viena komanda daugiau – 16.
Dar labai smagu, kad 2014 metais prie dirbančiųjų prisijungė ir jau ketvirtus metus iš eilės jėgas „Protų mūšyje“ išbando ir „Senjorų“ komanda – tai buvę darbuotojai, išėję į pensiją ir susibūrę į veteranų klubą „Lifosietis“.

Žaidimo vertintojams darbo tikrai netrūksta, nes žaidėjai kaunasi dėl kiek­vieno taško.

Žaidimo vertintojams darbo tikrai netrūksta, nes žaidėjai kaunasi dėl kiek­vieno taško.

Azarto netrūksta
„Tikrai labai džiugu, kad tarp mūsų darbuotojų užgimė tokia graži tradicija – susitikti intelektualiame žaidime. Į jį visi ateina geros nuotaikos, linksmi, azartiškai nusiteikę. Ir nieko specialiai kviesti nereikia. Žinia, jog prasidėjo žaidimas gamykloje labai greitai pasklinda ir sutraukia nemažą būrį žaidėjų. Darbuotojai patenkinti, tai mums lieka tik juos paskatinti ir palaikyti. Pradžioje net netikėjome, kad šis žaidimas gali išaugti į tokį didelį renginį, tačiau laikas parodė, kad lifosiečiams reikia įvairių pramogų. Azarto ir kovingumo bei aistrų šiame žaidime netrūksta. Visi „Protų mūšio“ dalyviai atkakliai kaunasi dėl kiekvieno taško. Vertinimo komisijai tiesų pagal apeliacijas ieškoti tenka ne tik žaidimo vakarą, bet ir kitą dieną. Matome, kad mūsų darbuotojai puikūs kovotojai ir jiems komandinės dvasios netrūksta “, – puikiai pavykusiu „Protų mūšiu“ džiaugėsi bendrovės „Lifosa“ administracijos direktorius Juozas Baniota.

Pernai pirmąją vietą iškovojusi komanda „Mechanikos cechas“ šįkart tenkinosi antrąja pozicija.

Pernai pirmąją vietą iškovojusi komanda „Mechanikos cechas“ šįkart tenkinosi antrąja pozicija.

Penktajame žaidime – pokyčiai
Penktasis lifosiečių „Protų mūšio“ žaidimas startavo ne tik su gausesniu komadų skaičiumi, bet ir nauju žaidimo dirigentu. Nuo pat pirmojo susitikimo žaidimui vadovavusį patyrusį šio žaidimo entuziastą Robertą Petrauską pakeitė Tomas Satkauskas. Porą metų kėdainiečiams organizuojantis protų kovas Tomas sakė, kad šio žaidimo starto laukė labai nekantriai: „Lifosiečiai jau patyrę protmūšių dalyviai. Man teko specialiai ruoštis jų žaidimui. Tačiau klausimų apie chemiją negalvojau. Žaidžiame pagal nusistovėjusias taisykles. Iš viso šįmet bus penki etapai (kiekvieną mėnesį po vieną) su šešiais turais po dešimt klausimų. Taisyklės visiems gerai žinomos. O mano galva, kad geriausiai seksis tiems, kas savo komandose turi įvairaus amžiaus ir pomėgių žaidėjų, nes klausimų bus pačių įvairiausių – nuo kino iki muzikos ir mus supančios aplinkos. Esu griežtas, niekam jokių nuolaidų nedarau, tad lifosiečiai gali būti ramūs – žaisime teisingą ir objektyvų žaidimą.“
Geras laikas garantuotas

Ryžtingai nusiteikę žaidimo naujokai – komanda „NH3“.

Ryžtingai nusiteikę žaidimo naujokai – komanda „NH3“.

Pernykščiame „Protų mūšio“ žaidime intriga buvo išlaikyta iki pat paskutinių akimirkų. Visiems buvo įdomu, kas taps nugalėtojais – ar ne kartą pajėgiausi buvę komandos „Kuklus klanas“ žaidėjai, ar jiems ant kulnų vis lipusi „Mechanikos cecho“ komanda. Jai sėkmė šypsojosi labiau ir „Mechanikos cechas“ pernai nukarūnavo „Kuklus klanas“ žaidėjus. Bet tarp šių komandų kibirkštys vis kibirkščiuoja. Jau pirmajame šiųmečiame etape šių abiejų komandų žaidėjai itin atkakliai konkuravo ir aiškinosi, kas galvotesni. Pasibaigus pirmajam žaidimo etapui paaiškėjo, kad „Kuklus klanas“ susigrąžino nugalėtojų pozicijas, po savęs palikęs „Mechanikos cechą“. Trečiąją vietą pirmame etape užėmė „Archyvukai“ ankstesniuose žaidimuose vis būdavę ties viduriu. Bene labiausiai pirmuoju etapu džiaugėsi „Senjorai“ – jiems pagaliau pavyko pakilti iš paskutinės pozicijos. Veteranai džiaugėsi trečiąja nuo galo vieta.

Vieni ruošiasi, kiti pasiduoda likimui
Praėjusių metų nugalėtojų komandos „Mechanikos cechas“ kapitonas Justas Mažeika sakė, kad „Protų mūšis“ labai šauniai suvienijo aktyvius cecho darbuotojus: „Mes nuo pat žaidimo pradžių turime išsaugoję komandos branduolį. Labai laukiame šio žaidimo ir su malonumu kaskart ateiname išbandyti jėgų. Džiaugiamės visais klausimais ir niekada žaidimui specialiai nesiruošiame. Tiesiog pasiduodame likimo valiai.“
Naujokų komandos „NH3“ komandos kapitonas Algirdas Vaickelionis teigė, jog suburti komandą nebuvo sunku: „Labai smalsiai vis klausydavomės, kaip kolegos pasakoja žaidimo įspūdžius. Pagaliau atėjo laikas, kai patys panorome pamatyti, kas čia vyksta. Kiek galima gyventi vien kitų kalbomis. Žaidimui ruošėmės atsakingai: ir knygas papildomai skaitėme, ir muzikos klausėmės, ir įvairių žaidimų peržiūras darėme. Tikimės, kad pritapsime ir puikiai leisime laiką.“

Komanda „Kuklus klanas“ nusiteikusi ryžtingai – po pirmojo etapo susigrąžino lyderių pozicijas.

Komanda „Kuklus klanas“ nusiteikusi ryžtingai – po pirmojo etapo susigrąžino lyderių pozicijas.

Genialu tai, kas paprasta
Patyrę žaidimo dalyviai „Protų mūšio“ pabaigtuvių laukia ne tik dėl to, kad sužinotų čempionus, bet ir dėl šmaikščiųjų nominacijų. Juk labiausiai prašovusieji su atsakymais į suktus klausimus būna pagerbti už originalumą.
O painių klausimų ir šiųmečiame žaidime netrūks.
Taigi žaidimas įsibėgėja, tad aistrų lifosiečių „Protų mūšiuose“ tikrai netrūks. O pavasarį paaiškės, kas šįmet iškovos galvočiausiųjų titulą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.