Vasario 11–15 dienomis Kalbų mokykloje Vasario 16-osios proga vyko akcija „Pasipuošk savos gamybos trispalve apyranke“. Akcijoje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: mokiniai vieni ar su mokytojais pynė trispalves apyrankes ir puošėsi jomis visą savaitę.

Lopšeliuose-darželiuose dirbančios mokytojos pačius mažiausius kalbinukus mokė ne tik anglų kalbos, bet ir kurti koliažus. Mokiniai, patepę delnus geltona, žalia ir raudona spalvomis, lietė Lietuvos žemėlapį ir nuspalvino jį tautinės vėliavos spalvomis.

3–4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje apie Lietuvą. 8 klasės mokiniai, naudodami Kahoot programėlę, pasitikrino savo istorines žinias. Varžytuvių tema – „Ką žinai apie Lietuvą“. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai lankėsi Kėdainių krašto muziejuje ir stebėjo 3D instaliaciją apie 1919 metų kautynes Kėdainių rajone.

Visos savaitės veiklas užbaigė „Išmaniųjų mokyklėlės“ mokiniai, dalyvavę viktorinoje „Lietuva mažytė, bet miela“ ir atlikę kūrybinę užduotį. Mokyklos erdves papuošė jų rankomis nulipdytos Lietuvai skirtos skulptūrėlės.

Mokiniai šią savaitę ne tik mokėsi kalbų, bet sužinojo istorijos faktų. Dalyvaudami įdomiose veiklose patys patyrė, kad laisvė – tai vertybė, kurią reikia saugoti ir branginti kiekvieną dieną.
Tokią galimybę prieš 101 metus mums dovanojo Vasario 16-oji.

Kėdainių kalbų mokyklos anglų kalbos mokytoja Aistė Komisoraitienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.