„Šiandien jau niekam nekyla dvejonių, kad užsienio kalbų mokėjimas yra didelis kiekvieno žmogaus privalumas. Ir kuo anksčiau kalbų pradedame mokytis, tuo geresnių rezultatų galime pasiekti. Tad labai džiaugiamės, kad mūsų mokytojos inicijavo ir gavo pakvietimą į tarptautinį projektą, kuris mūsų mažiausiems vaikučiams padės mokytis anglų kalbos“, – supažindindama su programos ERASMUS+ projektu „C.L.E.V.E.R.“ sakė Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorė Rita Karnilavičienė.

Projekto dalyviai iš kitų šalių susidomėję stebėjo, kaip mažieji labūnaviškiai susipažinę su jų šalių kultūra.

Projekto dalyviai iš kitų šalių susidomėję stebėjo, kaip mažieji labūnaviškiai susipažinę su jų šalių kultūra.

Iš viso projekte dalyvauja devynių šalių atstovai. Be lietuvių, projektu susidomėjo portugalai, latviai, turkai, lenkai, rumunai, italai, slovėnai ir ispanai.
Mokytojos Oksana Nečajava ir Sandra Galinienė ieškojo galimybių mažiesiems rasti kuo įdomesnių būdų mokytis anglų kalbos. Pedagogės sužinojusios apie projektą ėmėsi ieškoti bendraminčių. Kai atsiliepė kitų šalių kolegos, tada netrukus buvo parengtas dvejų metų projektas. „Šįkart mes pasikvietėme svečius ir duodame projektui startą.
Šio projekto dėka vaikai nuo 3 iki 7 metų turės galimybę susipažinti su kitų šalių bendraamžiais ir drauge per kasdienes veiklas mokytis anglų kalbos. Šis projektas bus naudingas ne tik vaikams, bet ir mokytojoms bei auklėtojoms. Jos taip pat galės tobulinti anglų kalbos žinias bei profesines kompetencijas. Projektai duoda ir visokeriopos naudos – jų dalyviai lanko vieni kitus, pažįsta skirtingas kultūras“, projektu džiaugėsi Labūnavos mokyklos direktorė.

Vaikai svečiams demonstravo lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Vaikai svečiams demonstravo lietuvių liaudies dainas ir šokius.

Projektas „C.L.E.V.E.R.“ ne tik leis žaismingai ir linksmai mokytis anglų kalbos. Jį įgyvendinant bus parengta metodinė medžiaga, kaip vaikus mokyti užsienio kalbų, kad tas mokymas būtų suprantamas, lengvas ir rezultatyvus.
Labūnaviškiai tapo dar viena ERASMUS+ dalyve. Įvairiose šios programos veiklose taip pat dalyvauja visos mūsų rajono gimnazijos, „Ryto“ progimnazija, Kėdainių kalbų mokykla.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.