Kartu su pavasariu prasidėjo ir lauktos šalies Mažų miestelių krepšinio lygos atkrintamosios varžybos. Jose žaidžia ir Labūnavos „Labūnavos“ krepšininkai.

Praėjusių metų mažų miestelių „C“ divizione labūnaviečiai tapo čempionais. Komandos treneris Saulius Stanionis džiaugiasi darniu kolektyvu ir šiemet siekia aukštų rezultatų jau „B“ divizione.

Šiame divizione vasario mėnesį įvyko dvylika susitikimų, dalyvauja 16 komandų iš įvairių Lietuvos vietovių. Rietave, kur dėl pergalės kovojo Rietavo „Lagūnos“ ir Labūnavos „Labūnavos“ komandos, pergalę rezultatu 76-72 pasiekė Labūnavos krepšininkai ir pateko į ketvirtfinalį, kuriame kovėsi su čempionato debiutantais iš Širvintų rajono, Musninkų „Spindulio“ komanda. Pergalę rezultatu 80-60 pasiekė labūnaviečiai. Vos šešiese rungtyniavusią Labūnavos komandą į priekį vedė 22 taškus surinkęs Dainius Marčauskas, 19 taškų pridėjo ir 14 kamuolių sugriebė visas rungtynes be keitimų žaidęs Klaidas Jankaitis. Rokas Rolis ir Martynas Rakauskas surinko taip pat po 22 taškus aikštelės šeimininkų gretose.

Šiuo metu Labūnavos krepšininkai ruošiasi pusfinalio varžyboms su Anykščių „Kavarsko“ krepšininkais. Susitikimas įvyks kovo 30 d. šeštadienį Anykščiuose. Atsakomosios varžybos vyks po savaitės, balandžio 6 d., Labūnavos pagrindinės mokyklos salėje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.