„Labai džiugu, kad kelininkai laikosi duoto žodžio ir Labūnavos kelio rekonstrukciją atlieka pagal visus planus. Juk šio kelio sutvarkymas tikrai svarbus įvykis mūsų kraštiečių gyvenime“, – sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Pasak Kėdainių rajono mero S. Grinkevičiaus, Labūnavos kelio remontas – svarbus įvykis kraštiečių gyvenime.

Pasak Kėdainių rajono mero S. Grinkevičiaus, Labūnavos kelio remontas – svarbus įvykis kraštiečių gyvenime.

Tačiau rajono šeimininkui kelininkams tenka išsakyti ne tik pagyrimus dėl sklandžių darbų. Susitikęs su Lietuvos automobilių kelių direkcijos viršininko pavaduotoju Dainiumi Miškiniu Saulius Grinkevičius išsakė ne vieną pastabą dėl rekonstruojamo Labūnavos kelio. „Tos pastabos tikrai nebuvo laužtos iš piršto. Viską turime darydami atsižvelgdami į gyventojų pastebėjimus. Į mane ne kartą kreipėsi pelėdnagiškiai ir kelių sodų bendrijų savininkai. Jie skundėsi, kad ne viskas tvarkoje su kelio rekonstrukcija. Gyventojai prašė, kad visuose įvažiavimuose į bendrijas būtų įrengti tvarkingi ir saugūs nuvažiavimai, kad visur būtų sutvarkytos šaligatvių atkarpos, kad saugu būtų patekti į dviračių taką, ir kad Pelėdnagiuose prie stadiono, kur buvo laikoma kelininkų technika, būtų sutvarkyta aikštelė. Suprantu, kad ne visi darbai buvo numatyti iš anksto parengtame projekte, tad pastebėjimus teko išsakyti ne kartą su kelininkais vykusiuose susitikimuose. Gerai, kad mūsų pastabos neliko neišgirstos. Panašu, kad visi trūkumai bus išspręsti ir problemų dėl kelio rekonstrukcijos neturėtų likti“, – įsitikinęs rajono vadovas.

Sparčiai dirbę kelininkai jau baigia Labūnavos kelio rekonstrukciją.

Sparčiai dirbę kelininkai jau baigia Labūnavos kelio rekonstrukciją.

Pavasarį pradėti Labūnavos kelio rekonstrukcijos darbai gerai nuteikė ne vieną kraštietį. Juk tas kelias – labai intensyvus ir svarbus nemažai daliai kraštiečių. „Šiuo keliu važiuoja daug krašto bendruomenės narių. Ne vienerius metus buvo prašoma kelią tvarkyti, nes jis buvo siauras, nesaugus, ištrupėjusiais kraštais. Gera matyti ne tik pradėtus, bet jau ir baigiamus darbus. Džiaugiuosi ir už rajono gyventojus, kad jie buvo tolerantiški ir kantriai taikėsi su laikinais nepatogumais. Liko labai nedaug ir galėsime pasidžiaugti visiškai užbaigtais darbais“, – sakė rajono meras S. Grinkevičius.
Rekonstrukcijos darbus pagal Lietuvos kelių direkcijos užsakymą Labūnavos kelyje atlieka akcinės bendrovės „Kauno tiltai“ specialistai. Dar pavasarį bendrovės statybų vadovas Vilmantas Kabošius teigė, kad kelias bus tvarkomas iki lapkričio pabaigos. „Pagal parengtą rekonstrukcijos projektą turime praplatinti kelią – važiuojamoji dalis platės iki septynių metrų, atsiras apie du kilometrus atitvarų, iki saugumo sumažinsime kalnelius, šalinsime saugumui trukdančius medžius, be to, pastatysime 16 naujų autobusų stotelių“, – darbų pradžioje kalbėjo V. Kabošius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.