Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje vyksta gerumo akcija „Spalvotas pavasaris“, kuri skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ji sušildys visomis prasmėmis – palies ne tik žmonių sielas bei širdis, bet ir kūną, mat kraštiečiai kviečiami megzti bei padovanoti šiltų kepuryčių vėžį besigydantiems mažiesiems ligoniukams.

Savo rankomis megztus bei nertus darbus jau padovanojo gražus tandemas – močiutė bei anūkė Mija. Jos padovanojo net kelis maišelius savo pačių rankomis kurtų kojinių bei kepuraičių.

Jau dešimtus metus Lietuvoje vyksta akcija „Spalvotas pavasaris“, kurios metu yra siuvamos, mezgamos, neriamos kepurytės onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Tiesa, šį kartą organizatoriai prašo parūpinti kepurėlių ne tik vaikams, bet ir onkologijos skyriuose besigydančioms moterims. Kėdainių rajone ši akcija vyksta antrus metus iš eilės.

„Papuoškime ir sušildykime mažuosius kovotojus, kurių vaikystę sukaustė pikta liga, apglėbkime dėmesiu suaugusius ir leiskime pajusti, kad kovoje ir kelyje į Viltį – jie ne vieni. Net jeigu nemezgate ir nesiuvate, prie akcijos galite prisidėti nupirkdami audinio ar siūlų savo siuvančiai kaimynei, mezgančiai močiutei, ar kartu su visa šeima jaukiai praleisti popietę rašant palinkėjimus sergantiems“, – kviečia organizatoriai.

Galima megzti ne tik kepuraites, bet ir kojines, riešines. Besigydantiems chemoterapijų metu dažnai šąla rankos ir kojos, tad šie aksesuarai taip pat labai reikalingi.

Kepurytės yra surenkamos Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje iki gegužės 15 dienos. Platesnė informacija teikiama tel. 8 670 74 740, el. paštas uzsieniolit@kedainiai.rvb.lt

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.