Atšilus orams, šalia miesto parko įsikūrusi kavinė „Aušrūta“ kviečia kėdainiečius ir miesto svečius pasimėgauti geru maistu ir pailsėti gamtos apsuptyje. Lauko terasoje jau kvepia ant grotelių kepti kepsniai, žydi gėlės, o žaidimų aikštelėje klega vaikai.

Dėmesys mažiesiems lankytojams
Vasarą žalumoje skendinti terasa, tvenkinys, dekoratyviniai augalai, medžio skulptūros leidžia pamiršti miesto triukšmą ir pasijusti gamtos apsuptyje.
Medinėje lauko terasoje galite neskubėdami išgerti puodelį kavos, papietauti su šeima ar draugais ir net surengti didesnį susibūrimą – čia telpa iki pusšimčio žmonių. Kol suaugusieji vaišinsis, vaikai gali šėlti žaidimų aikštelėje, aplankyti šalia besiganančius ponius, apžiūrėti mini zoologijos sodo gyventojus: smalsuolį strutį, išdidų povą, dekoratyvinę antelę, angliškas vištytes, mažuosius gaidelius. Pievelėje įrengta medinių sūpynių, čiuožykla, vasarą galima pažaisti kamuoliu, o patiems mažiausiems šeimininkai pasiūlo dėžę su lauko žaislais. Vaikai būriuojasi ir prie terasoje stovinčių žaidimų automatų, suaugusieji – prie biliardo stalo.

Vasariškas meniu
Jei rengiate šventę vaikams – gimtadienį ar krikštynas, kavinės direktorė Zinaida Tvarijonienė rekomenduoja vaikišką meniu. „Kepame picas, mėsainius, įvairių rūšių blynelius: su bananais, šokoladu, varške, gaminame vieno kąsnio sumuštinukus. Desertui siūlome pieniškų kokteilių, ledų, pyrago, o atsigaivinti – sulčių ir kitų gaiviųjų gėrimų“, – vardina kavinės šeimininkė.

Vaikai mielai aplanko kavinės šeimininko Kazimiero Tvarijono įkurdintus gyventojus – strutį, povą, ponius…

„Aušrūtoje“ priimami užsakymai įvairiems pobūviams – vestuvėms, jubiliejams, įmonių vakarėliams, taip pat ruošiami gedulingi pietūs. Kavinės savininkai ypač didelį dėmesį skiria maisto kokybei, patiekalų gamybai naudojami tik švieži ir kokybiški produktai. „Vasarą ypač populiarūs šašlykai, kepsniai ant grotelių, žuvies – sviestžuvės ir lašišos – patiekalai, didžiosios krevetės, midijos“, – pasakoja Z. Tvarijonienė.
Kavinės lankytojų ypač pamėgtas „Dvaro“ kepsnys su kiauliena ir baravykais. Vasaros sezono metu kavinėje galima paskanauti vietoje pagamintos natūralios duonos giros.

Žaidimų aikštelėje mažieji kavinės lankytojai ras, kuo užsiimti.

Vasara – pobūvių metas
Pobūvį galite rengti ne tik lauko terasoje, bet ir kavinės viduje. Bendroje salėje vaišintis gali iki šimto, o atskiroje banketinėje salėje – iki 30 žmonių. „Aušrūtoje“ taip pat priimami maisto užsakymai pobūviams namuose ar įmonėse.
Visi šventės klausimai aptariami atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius ir galimybes. Planuojantiems surengti pobūvį „Aušrūta“ siūlo rinktis iš paruoštų šventinių valgiaraščių su maistu ir gėrimais. Vieni pasiūlymai skirti nedidelėms, iki 10 žmonių, grupėms, kiti – gausesniems susiėjimams. Tereikia pasirinkti pagal jums tinkančią kainą, patiekalus ir svečių skaičių, o jaukiu ir sklandžiu jūsų šventiniu vakaru pasirūpins „Aušrūtos“ kolektyvas.


Kavinę „Aušrūta“ rasite A. Mickevičiaus g. 24, Kėdainiuose. Pirmadieniais – ketvirtadieniais ir sekmadieniais dirbame nuo 11 iki 21 val., penktadieniais ir šeštadieniais – nuo 11 iki 23 val. Užsakymai priimami telefono numeriais 8 347 57504, 8 611 13320.


 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.