Kalėdų išvakarėse rajono meras Saulius Grinkevičius atviram pokalbiui pakvietė krašto dvasininkus. Į tradicinį susitikimą atvyko ne tik katalikų bendruomenės kunigai, bet ir evangelikų liuteronų ir reformatų dvasiniai vadovai. 

Susitikime su rajono vadovais kunigai išsakė aktualiausias problemas.

Susitikime su rajono vadovais kunigai išsakė aktualiausias problemas.

Rajono meras S. Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis klausė, kokiais rūpesčiais gyvena dvasininkai. Pokalbyje išaiškėjo, kad sunkiausia gyvena mažosios evangelikų liuteronų ir reformatų bendruomenės, tačiau jos nėra nustumtos į nuošalę. „Labai malonu susitikti ir betarpiškai išgirsti, kuo gyvenate. Matau, kad turite įvairių rūpesčių, bet jie neužgožia Jūsų pagrindinės misijos suteikti žmonėms stiprybės. Labai norime paprašyti Jūsų neužmerkti akių prieš socialinės rizikos šeimų problemas ir kitus skaudulius. Jūs lankote prapijiečius, matote, ko jiems trūksta. Jei susiduriate su bėdomis, praneškite seniūnijų darbuotojams, kad kartu galėtume rasti sprendimus iš susidariusių problemų“, – susitikęs su kunigais sakė S. Grinkevičius. Anot mero, kunigai svarbūs kiekvienam žmogui, juk jie dažniausiai ištiesia pagalbos ranką tada, kada to reikia.
Kėdainių dekanato dekano kunigo Norberto Martinkaus teigimu, toks susitikimas yra naudingas ir dvasininkams, ir rajono vadovams: „Mums svarbu pasipasakoti, kas aktualu. Merui rūpi išgirsti tikinčiųjų problemas. Žmonės turi labai įvairių nuotaikų: vieni nuolat kažkuo skundžiasi, kiti yra optimistai. Mes žmonėms padedame dvasinėje plotmėje, o valdžia suteikia stabilumą. Bendradarbiaudami galime kurti krašto gerovę.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.