Šią savaitę intensyviai remontuojama į Kėdainių kultūros centrą vedančio tako laiptų aikštelė. Netrukus į koncertus, spektaklius ir kitus renginius pažirsiančius lankytojus pasitiks ir atnaujintas takas, nuo J. Basanavičiaus gatvės vedantis į kalną, ant kurio stovi Kultūros centras.

Priešais Kėdainių kultūros fasadą remontuojama laiptų aikštelė.

Įrengs turėklus
Asfaltuotą taką į kalną papildys turėklai – juos šiuo metu montuoja Kėdainių miesto seniūnija. Seniūnijos darbininkai savaitės pradžioje betonavo atramas, prie kurių tvirtinami turėklai. Takas pora dešimčių centimetrų taps siauresnis, tačiau lipti į viršų prisilaikant turėklų ir nusileisti į apačią taps patogiau.
Po to bus tvarkomas pats takas – iš rajono savivaldybės biudžeto asfalto dangos atnaujinimui skirta 6000 eurų. Kol kas miesto seniūnija sudariusi žodinį susitarimą su bendrove „Ukmergės versmė“ dėl tako, vedančio į kėdainiečių gausiai lankomą Kultūros centrą, remonto. Pasirodo, imtis įkalnės asfaltavimo kitos įmonės nelinkusios, nes į ją sunku užvažiuoti su asfalto volu.

Atnaujinami laipteliai
Visą savaitę, naudojantis pagaliau nusistovėjusiais gražiais orais, priešais Kėdainių kultūros centro fasadą verda ir kiti darbai. Čia, nuo į kalną vedančio tako pabaigos iki ribos su pastatą supančiu šaligatviu, uždaroji akcinė bendrovė „AGD Group“ kloja naują laiptų aikštelę.
„Vasarą dėl gausių liūčių pablogėjo ir taip jau senų laiptų būklė, sulūžo sena danga, vietomis net atsivėrė armatūra, todėl vaikščioti tapo nesaugu. Dėl tokios avarinės laiptų būklės kreipėmės į savivaldybę, kuri mūsų prašymą išgirdo ir remontui skyrė 6000 eurų“, – sakė Kėdainių kultūros centro direktorė Ona Mikalauskienė.
Laiptų aikštelę žadama sutvarkyti iki spalio 5 dienos – tądien Kultūros centre vyks koncertas, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.