Praėjusį penktadienį užsukusieji į Gegučių parkelį tikrai nebūtų galėję pritarti pastaruoju metu gana dažnai nuskambančiai minčiai, jog jaunimas vengia sportuoti. Parke vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso varžybose dalyvavo šimtai jaunųjų bėgikų iš įvairių šalies mie­stų.

„Ryto“ progimnazijos komanda užėmė ketvirtąją vietą.

„Šįkart varžybos vyksta dalyvius suskirsčius į dvi grupes: jaunesniųjų ir vyresniųjų. Jaunesniesiems atstovauja pagrindinių mokyklų ir progimnazijų mokiniai, o vyresniesiems – gimnazistai. Abiejose grupėse turime po 26 komandas, kurias sudaro keturios merginos ir keturi vaikinai. Merginos turi įveikti pusę kilometro, o vaikinai – kilometrą“, – trumpai varžybas pristatė viena jų organizatorių Kėdainių sporto centro direktoriaus pavaduotoja Zita Peleckienė.
Kėdainių garbę šiose kroso varžybose gynė „Ryto“ progimnazijos ir „Atžalyno“ gimnazijos jaunieji atletai. Abiejų mokyklų kūno kultūros mokytojai sakė, kad komandas surinkti nebuvo sunku, nes turi gana nemažai sportiško jaunimo.

Atžalyniečiai kroso varžybose liko aštunti.

„Labai svarbu, kaip tėvai žiūri į vaikų fizinį užimtumą. Pastaruoju metu matome gerų tendencijų. Sportuojančių vaikų tikrai nemažėja. Mes džiaugėmės, kai komanda rajone užėmė pirmą vietą, tad labai atsakingai ruošėmės respublikinėms varžyboms“, – sakė „Ryto“ progimnazijos vyresnioji kūno kultūros mokytoja Živilė Blandienė.
„Atžalyno“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas metodininkas Regimantas Abarius sakė, kad jų mokykla turi labai gražias bėgimo tradicijas: „Mes jau kokį dešimtmetį vis giname rajono garbę šiose respublikinėse kroso varžybose ir visada pakliūname į dešimtuką pajėgiausiųjų. Labai smagu, kad vaikai nori sportuoti. Kiekvienas atranda save įvairiose sporto šakose, tarp kurių nuošalyje nelieka ir lengvoji atletika.“
Šįkart kėdainiečiai ant prizininkų pakylų nelipo, o „Ryto“ progimnazijos komanda užėmė ketvirtąją vietą, „atžalyniečiai“ liko aštunti.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.