Sodybos šulinys, kuriame žuvo abu mažyliai.

Sodybos šulinys, kuriame žuvo abu mažyliai.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Pelėdnagių seniūnijoje, Saviečių kaime, 36 metų tėvas įmetė savo du kūdikius į šulinį. Abu vaikai mirė.

Į įvykio vietą 2.51 val. išskubėjo ugniagesniai-gelbėtojai. Atvykę gelbėtojai kopėčiomis ir virve nusileido į šulinį. Iš ten ištraukti du kūdikiai: berniukas, gimęs 2014 metais, ir mergaitė, gimusi 2015 metais. Medikai vaikams konstatavo mirtį.
Šiurpus sutapimas, tačiau žuvusiam berniukui būtent sausio 2-ąją būtų suėję dveji metukai…
Šiuo metu vaikus į šulinį įmetęs vyras yra apklausiamas policijos komisariate. Įvykio vietoje dirba Kauno kriminalistai. Pradėtas ikitesiminis tyrimas dėl nužudymo.

Įtariama, kad vyras turėjęs psichikos sutrikimų.

Rimas (kairėje) pasakojo, kad įtariamasis dažnai girtaudavęs.

Rimas (kairėje) pasakojo, kad įtariamasis dažnai girtaudavęs.

Šeimoje dar liko du mažamečiai vaikai – 2009 metų ir 2011 metų gimimo. Jie abu su 26 metų mama Lina šiuo metu glaudžiasi pas šios mamą Jonavos rajone.

Pelėdnagių seniūnas Valentinas Tamulis pasakojo, kad Aurelijaus B. ir Linos C. šeima buvo socialinės rizikos šeimų sąraše, bet nebuvo degradavusi. “Šeima nebuvo labai probleminė. Kiek aš pats kartų esu važiavęs su socialiniais darbuotojais, su policijos inspektoriais, jo girto nematydavau. Kartą anonimiškai gavome informaciją, kad jis smurtauja prieš sugyventinę. Tada su socialiniais darbuotojais sugalvojome planą – aš su Aurelijumi vaikščiojau aplinkui lauke, o socialinės darbuotojos bandė šnekėtis su Lina – ar iš tiesų vyras prieš ją smurtaująs? Moteris tikino, kad viskas gerai, jokio smurto nėra”, – susijaudinęs pasakojo seniūnas irpridūrė niekada net pagalvoti negalėjęs, kad šis žmogus galėsiąs vaikus sumesti į šulinį.

“Jis save laikė ūkininku, fantazuodavo, pasakodavo savo planus, ką darys savo ūkyje. Iš tiesų jis laikė vos porą paršelių, o visas žemes buvo pardavęs. Ši sodyba yra jo tėvų – tėvas vos prieš kelis metus mirė”, – sakė seniūnas.

Turėta tik neoficialios informacijos, kad vyras smurtauja, tačiau atvykus abi pusės teigdavę, kad jokio smurto nėra.

Tiesa, socialiniai darbuotojai dažniausiai važiuodavę dienos metu.

Vienkiemis stovi atokiai nuo kitų namų.

Vienkiemis stovi atokiai nuo kitų namų.

Tačiau kaimynas Rimas, Aurelijų pažinojęs nuo pat vaikystės, teigė, kad įtariamasis vaikžudys prieš sugyventinę ranką keldavo labai dažnai.

“Smurtaudavo jis girtas. Dažniausiai savaitgaliais ir pašalpų gavimo dieną. Štai ir mane dažnai uždarydavo į lauko virtuvę, o pats eidavo mušti Linos”, – įvykio vietoje besisukiojęs pasakojo kaimynas. Jis pridūrė, kad bene iki 30 metų jis visiškai negirtaudavęs, tačiau vėliau viskas pasikeitė į blogą pusę.

Į šeimos problemas jis nesikišdavęs, tad ir niekam nepranešdavęs, kas darosi šioje šeimoje.

Seniūnas taip pat aiškino, kad požymių, jog vyras buvęs neprognozuojamo elgesio, taip pat nematęs.

“Visiškai normaliai su juo bendraudavome, susiskambindavome”, – sakė V. Tamulis.

Kaimynas Rimas pasakojo, kad prieš penkerius metus, būdamas girtas, Aurelijus kirviu užkapojo šunį.

“Mes gėrėm, o tas šuo jam kandžiojo koją. Tai dėl to ir sukapojo, kad netrukdytų…”, – sakė Rimas.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Iš tikrųjų

    Neaišku ,kas pranešė ugniagesiams gelbėtojams, kad jie vidurnakty (2,51val.)skubėjo į įvykio vietą.(Straipsnio autorius turėtų žinoti, kad laikas valandomis šitaip nerašomas.)

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.