Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius trumpam tapo tikru Kalėdų Seneliu. Jo apsilankymas Krakių parapijos senelių namuose daugiausia džiaugsmo gyventojams suteikė ne dėl praktiškos dovanos – piniginio čekio naujai grindų dangai įsigyti, bet šiltų ir gražių žodžių. 

Rajono meras S. Grinkevičius prieš šventes aplankė Krakių parapijos namų senelius. 0431 – Seneliai džiaugėsi sulaukę garbingo svečio.

Rajono meras S. Grinkevičius prieš šventes aplankė Krakių parapijos namų senelius. 0431 – Seneliai džiaugėsi sulaukę garbingo svečio.

„Svečių labiausiai laukiame dėl to, kad gauname progą pabendrauti. O meras mus visada išklauso, pasidomi, kuo gyvename. Matome, jog tai supratingas, šiltas ir atidus žmogus“, – spausdama ranką Sauliui Grinkevičiui sakė Aldona Petkuvienė. 82 senolė – viena iš aštuoniolikos Krakių parapijos namų gyventojų. Moteris neslėpė, kad yra patenkinta gyvendama šiuose namuose: „Man čia labai gerai: šilta, jauku. Esame rūpestingai globojami. Turime marias laiko. Kai norime, meldžiamės, kai norime, žiūrime televizorių ar bendraujame tarpusavyje. Visada smagu sulaukti svečių, tik jie užsuka retokai.“
Gyvenimu parapijos senelių namuose nesiskundė ir netrukus 88-ąjį gimtadienį švęsianti Regina Chmieliauskienė. Senutė džiaugėsi, jog vėl gali merui paskaityti naują pačios sukurtą eilėraštį: „Ir pernai džiaugėmės mero apsilankymu. Buvo malonu matyti, kad merui patiko mano kūryba, tai ir šįmet jam paskaičiau naujausią kūrinį. Kadangi išgirdau pažadą, jog jis vėl mus aplankys, tai būtinai dar sukursiu eilėraščių.“
Parapijos namų vadovė Aldona Tamašauskienė džiaugėsi netikėtu mero apsilankymu ir parodytu dėmesiu. „Mes gyvename draugiškai, pagal galimybes. Niekur apie save nesireklamuojame. Mūsų nameliai gan kuklūs, tačiau jaukūs. Dažniausiai sulaukiame gyventojų iš Krakių apylinkių. Priimame visus, kam reikia pagalbos“, – sakė šiuo metu aštuoniolika gyventojų besirūpinanti moteris.
Krakių parapijos namuose gyvena įvairių likimų žmonės. „Turime labai įvairių gyventojų – vienų likimai sudaužyti, kiti išbridę iš įvairių priklausomybių, treti įveikę ligas, ketvirti neturintys artimųjų. Mes priglaudžiame tuos, kas gali savimi pasirūpinti ir turi bent minimalių pragyvenimo pajamų. Esame dėkingi visiems geradariams, kurie padeda mūsų namų gyventojams. Šiaip paramos neprašome, bet mielai priimame įvairiapusę pagalbą. Labai džiugu, kad atsiranda gerų žmonių, atvežančių ir daržo bei sodo gėrybių, ir įvairių daiktų. Mūsų seneliai stengiasi vienas kitą padrąsinti, padėti. Gyvename draugiškai“, – apie parapijos namus sakė jų vadovas Krakių parapijos klebonas kunigas Emilis Jotkus.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.