Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos bendruomenė įgyvendina jau ketvirtąjį tarptautinį projektą. Šįkart tai keturių šalių Erasmus+ projektas „Go 4 Education: get connected“. Jame, be krakiškių, dalyvauja kolegos ispanai, graikai ir italai.

Keturių šalių projekte krakiškiai sulaukė draugų iš Ispanijos, Italijos ir Graikijos.

„Tai jau ketvirtasis mūsų gimnazijos tarptautinis projektas. Esame turėję bendrų darbų su latviais, estais, turkais, portugalais. Šįmet žengėme dar vieną žingsnį projektinėje veikloje parengę šį projektą. Mūsų bendruomenė labai gerai vertina tokius projektus, nes tai gera galimybė ne tik patobulinti anglų kalbą, bet ir pažinti kitas šalis, jų žmones, kultūras“, – sakė Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos direktorius Alanas Magyla.
Pasak gimnazijos anglų kalbos mokytojos Ingridos Jarašienės, šis projektas skirtas vienyti kelių šalių žmones: „Sausio mėnesį susitikę Ispanijoje aptarėme projekto tikslus ir būsimą veiklą, o dabar Krakėse jau įgyvendiname numatytus planus. Įtraukę į projektą moksleivius mes ne tik organizuojame bendras pamokas, bet ir pažįstame vieni kitų tradicijas, drauge sportuojame, žaidžiame, šokame, dainuojame. Buvome į gimnaziją pasikvietę mobiliąją laboratoriją, tai atlikome daug įvairių bandymų, nes juokavome, kad statome ne tik draugystės, bet ir tikrus makaronų tiltus.“

Susitikę su Kėdainių rajono meru S. Grinkevičiumi projekto dalyviai diskutavo apie švietimo aktualijas.

Projekto dalyviai stengėsi kuo turiningiau leisti laiką. Jie aplankė įdomias Kauno ir Šiaulių vietas, susipažino su Kėdainių įžymybėmis. Svečių vizitui baigiantis visų projekto dalyvių laukė įdomus susitikimas su Kėdainių rajono meru Sauliumi Grinkevičiumi. Susitikimo metu ne tik pristatyti Kėdainiai, bet ir daug kalbėta apie švietimo aktualijas, jaunimo problemas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.