Ketvirtadienio rytą į miesto parką, prie Dotnuvėlės upės tvenkinio atvežęs pasilakstyti šunį kėdainietis patyrė nemalonų netikėtumą. Nuo šlaito į tvenkinį nuriedėjo paliktas jo automobilis, kurį po poros valandų ištraukė ugniagesiai.

Į tokią nepavydėtiną situaciją pusamžis vyras pateko, kaip pats sako, per neapdairumą.
„Maždaug be dvidešimties minučių devynios atvežiau šunį pavedžioti į atokesnę vietą, o mašiną pastačiau ant kalvelės, keliuko pabaigoje. Taip dariau ne pirmą kartą, – mostelėjęs ranka į rečiau lankomą parko pusę, kurioje stovi ledų fabrikas, pasakojo kėdainietis Eugenijus Plučius. – Bevaikščiodamas pamačiau, kad automobilis rieda žemyn, jis pasuko į kairę ir pro tarpą tarp medžių nuriedėjo į vandenį. Pribėgęs dar bandžiau stabdyti, bet pargriuvau, sušlapau.“
Iškvietus mūsų miesto ugniagesius, teko šiek tiek palūkėti narų iš Kauno, kurie atvykę nedelsdami ėmėsi darbo. Belaukdamas, kol iš tvenkinio bus išvaduotas nuskendęs „Rover 620“, automobilio savininkas svarstė, kad jam tikriausiai teksią sumokėti ir baudą aplinkosaugininkams.
„Automobilis prieš dvi savaites praėjęs techninę apžiūrą, todėl neabejoju, kad jis buvo tvarkingas. Matyt, neužtraukiau rankinio stabdžio“, – apmaudžiai skėstelėjo rankomis vyras.
Kelias dešimtis metrų nuriedėjusį automobilį iš vandens pavyko ištraukti maždaug po valandos. Narams panėrus po vandeniu, jis buvo prikabintas lynu ir po truputį, palaukiant, kol išbėgs iš salono vanduo, traukiamas ugniagesių automobiliu. Ugniagesiams teko iki juosmens stovint vandenyje, ištuštinti ir „roverio“ bagažinę, kuriai užsidaryti neleido į viršų kelianti tuščia plastikinė tara. „Tokių darbų suplanuoti neįmanoma, kaskart pasitaiko visokių niuansų. Taip ir šį kartą – tai krūmai maišė, tai status krantas, reikėjo kelis kartus perkabinti lyną. Situacija niekuo neypatinga, nors tiesa, šiemet nieko panašaus nebuvo įvykę“, – kalbėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas Gintaras Grunskis.
Apžiūrėję iš tvenkinio ištrauktą automobilį, vyrai nutarė, kad partempę jį džiovins dalimis, bet kol kas spręsti, ar jis bus tinkamas naudoti, nesiėmė niekas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.