Projekte „Sveikos gyvensenos ABĖCĖLĖ“ dalyvavo Labūnavos pagrindinės mokyklos ketvirtokai, o šios mokyklos mokiniui Adomui Vaitiekūnui buvo įteikta knyga, kurioje yra jo parašyta istorija „Marsietis moksliukas“.

Adomas su rašytoja Egle Jokužyte.

Istorijas taip pat kūrė Benas Gadišauskas, Goda Žukaitė, Adomas Vaitiekūnas ir Mykolas Bartusevičius (mokytoja Jurgita Vaitiekūnienė).
„Sveikos gyvensenos ABĖCĖLĖ“ – tai pradinių klasių mokinių neformaliojo švietimo projektas, kurį nacionaliniu mastu inicijavo ir įgyvendino leidykla „Verslas ar menas“. Pagrindinė projekto idėja – skatinti vaikų kūrybiškumą ir ugdyti augančios kartos sveikos gyvensenos įpročius.

Net 275 mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių dalyvavo edukaciniame projekte „Sveikos gyvensenos ABĖCĖLĖ“. Smagius pasakojimus apie marsiečių nuotykius ir gebėjimą sveikai bei laimingai gyventi sukūrė patys vaikai. Kitus tekstus parašė knygos sudarytoja Eglė Jokužytė kartu su projekto komanda. Knygai „Marsiečio ABĖCĖLĖ“ atrinkta trylika vaikiško humoro nestokojančių istorijų, o jas iliustravo profesionalus dailininkas Vilmas Narečionis.

Ištrauka iš Adomo istorijos „Marsietis moksliukas“:
„Marsietis juokauja, kad kada nors išras vitaminus, kurie padės įveikti tinginį, skatins būti nuoširdesniems ir draugiškesniems. Jis tikrai bus mokslininkas ir padės žmonėms…“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.