smurtas-pries-moteris-69673818Per pastarąją parą Kėdainių rajono policijos komisariate registruoti tik smurto artimoje aplinkoje atvejai. Visus kartus prieš moteris smurtavo patys artimiausi žmonės…

Gruodžio 15 d., apie 19.30 val., Kėdainiuose, Mindaugo g. bute, neblaivus (nustatytas 2,50 promilių girtumas) 25 metų vyras smurtavo prieš savo sugyventinę: suduodamas smūgius ranka ir koja jis sumušė 31 metų moterį. Ji taip pat buvo neblaivi (nustatytas 1,85 promilių girtumas). Nukentėjusi į med. įstaigą nesikreipė, įtariamasis uždarytas į Kėdainių r. PK areštinę.

Apie 23.00 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., bute 52 metų sūnus, suduodamas smūgį į galvą telefono aparatu savo 73 metų motinai, ją sumušė. Jis namo laiptinėje ją tampė už plaukų. Nukentėjusiai išduotas siuntimas pas teismo med. ekspertą, įtariamasis pasišalinęs, ieškomas.

Kiek vėliau, apie 23.30 val. Kėdainių r., Šėtoje, savo namuose, neblaivus (nustatytas 0,85 promilių girtumas) penkiasdešimtmetis vyras šluotos kotu sudavė smūgius savo neblaiviai (nustatytas 1,54 promilių girtumas) 55 metų sugyventinei. Vyras taip pat uždarytas į Kėdainių r. PK areštinę.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.