Kėdainių rajono savivaldybėje lankėsi Seimo narys Algirdas Butkevičius, kuris tęsia vizitus po šalies savivaldybes, susitinka su jų vadovais ir savivaldybių administracijų bei įstaigų darbuotojais. Dalinasi savo patirtimi ir siekia padėti išspręsti aktualias gyventojams problemas.

Seimo narys, visų pirma, susitiko su Kėdainių rajono savivaldybės meru Sauliumi Grinkevičiumi ir mero pavaduotoja Olga Urboniene. Susitikimo metu aptarė infrastruktūrinių objektų problemas, susijusias su Kėdainių miesto stadionu, Akademijos ir Šviesiosios gimnazijų pastatais, patikino, kad būtina išspręsti šias problemas.

Rajono vadovas S. Grinkevičius džiaugėsi, kad Kėdainiuose buvęs Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas, Seimo narys A. Butkevičius pasiūlė tikslių problemų sprendimo variantų.
„Džiugu, kad Kėdainiuose lankėsi Seimo narys Algirdas Butkevičius, kuris daug dėmesio skyrė institucijoms, susitiko su švietimo įstaigų vadovais, jaunimu. Atkreipė dėmesį į Kėdainių krašto ūkininkus ir jų problemas. Manau, kad būtina kaskart susitikti su kolegomis ir visiems drauge ieškoti efektyvių būdų problemoms spręsti“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

Taip pat Kėdainių rajono savivaldybės meras S. Grinkevičius pridūrė, kad bendradarbiavimas su A. Butkevičiumi bus tęsiamas.

Seimo narys A. Butkevičius patikino, kad būtina skirti dėmesį savivaldybėms ir susitikti su jų vadovais.

„Kas antrą savaitę ar kiekvieną savaitę stengiuosi susitikti su savivaldybių vadovais, taip pat daug dėmesio skirti jaunimui. Jį ypač motyvuoti. Ieškoti būdų, kad Lietuvos jaunimas neemigruotų. Susitikdamas su rajonų vadovais siekiu išklausyti problemas, su kuriomis jie susiduria. Siekiu padėti išspręsti problemas“, – patikino A. Butkevičius.

Vizitų metu A. Butkevičius siekia išskirti socialines problemas, kuo daugiau dėmesio skirti gyventojams. Seimo narys pasidžiaugė, kad Kėdainiuose vidutinis darbo užmokestis yra labai aukštas, palyginus su kitomis savivaldybėmis. Kėdainių rajono savivaldybė yra 5 vietoje.

Seimo narys A. Butkevičius taip pat susitiko su Kėdainių profesinio rengimo ir Trečiojo amžiaus universiteto vadovais, skaitė paskaitas. O Truskavos seniūnijoje – su ūkininkais ir ŽŪB vadovais.

Kėdainių rajono savivaldybės inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.